Gå til hovedindhold

IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Bare Beige - 1,2 g

IsaDoraØjenskyggeEAN: 7333352084507
Pris fra 75 krtil 109 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 67 kr 11. mar.

Sammenlign priser på IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Bare Beige - 1,2 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant 60 B
-40%75 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant 60 B billede

Produktinformation

Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant 60 Bare Beige er en mat, langvarig og vandafvisende øjenskyggestift med øjeblikkelig høj farveintensitet.

Produktspecifikationer

Mærke: IsaDora
Kategori: Øjenskygge
Artikel nr.: 10000214
EAN: 7333352084507
Varenr.: 3300567
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear And Water-Resistant 60 Bare Beige
-31%75 kr
Før 109 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear And Water-Resistant 60 Bare Beige billede

Produktinformation

En glitrende vandfast cremeøjenskygge i stick-format, som holder længe og giver masser af farve med det samme. Vores Shimmer Eyeshadow Stick er en ny og mere praktisk øjenskygge, som giver et glitrende look uden besvær. Den afrundede spids kan bruges som både øjenskygge og eyeliner, og den giver en øjeblikkelig højpigmenteret farveeffekt på øjenlågene. Den glatte og bløde formel glider let på huden, tværer ikke ud og smitter ikke af. Den glitrende farve føles behagelig at have på og holder hele dagen uden at smuldre, falme eller misfarves. * Hyperpigmenteret øjenskygge, der øjeblikkeligt tilfører masser af farve * Glat og blød formel, der er nem at glide på * Vandfast og langtidsholdbar uden udtværing eller afskalning * Kan opbygges og blandes * Praktisk og let at påføre i blyantformat. FRI FOR GRUSOMHED. OFTALMOLOGISK TESTET. OPARFUMERERET. VEGANERVENLIG...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: IsaDora
Kategori: Øjenskygge
Vægt: 11g
Artikel nr.: 10000214
EAN: 7333352084507
Varenr.: B091542
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Bare Beige - 1,2 g
102 kr
Til butik
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Bare Beige - 1,2 g billede

Produktinformation

Enkel påføring med langvarig mat finish IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant i nuancen Bare Beige er en praktisk cremøjenskygge, som giver dig en mat finish, der holder hele dagen. Den vandafvisende formel gør den perfekt til daglig brug, og den enkle påføring gør, at du hurtigt kan skabe en stilren øjenmakeup. Fordelene ved denne beige matte øjenskygge Enkel påføring direkte fra stiften - ingen behov for pensler Langvarig og vandafvisende formel, som holder hele dagen Giver en mat finish, som passer til alle lejligheder Kompakt størrelse på 1,2 g - perfekt til sminketasken En smart løsning til enkel og holdbar øjenmakeup. Læg IsaDora The Matte Eyeshadow Stick i din indkøbskurv i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: IsaDora
Kategori: Øjenskygge
Størrelse: 1.2 g
Artikel nr.: 126036
EAN: 7333352084507
Varenr.: 126036
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant 60 B
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Bare Beige - 1,2 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Bare Beige - 1,2 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK75 kr75 krKøb
2Bangerhead DK75 kr75 krKøb
3NordicFeel DK102 kr102 krKøb
4Lyko DK109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Bare Beige - 1,2 g

PriceData har fulgt prisen på IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Bare Beige - 1,2 g i 178 dage. Laveste pris i perioden er 67 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 82 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er 9% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 41 prisændringer for IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Bare Beige - 1,2 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 41 prisændringer for IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Bare Beige - 1,2 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202675 kr1 kr (1%)
18. maj 202676 kr16 kr (17%)
17. maj 202692 kr16 kr (21%)
14. maj 202676 kr16 kr (17%)
12. maj 202692 kr7 kr (8%)
11. maj 202685 kr7 kr (8%)
9. maj 202692 kr11 kr (14%)
8. maj 202681 kr11 kr (12%)
5. maj 202692 kr11 kr (14%)
4. maj 202681 kr11 kr (12%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret