Gå til hovedindhold

IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Cool Taupe - 1,2 g

IsaDoraØjenskyggeEAN: 7333352084538
Pris fra 75 krtil 109 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 34 kr (31% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66 kr 11. mar.

Sammenlign priser på IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Cool Taupe - 1,2 g og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 75 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Cocopanda DK
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant 63 C
-40%75 kr
Før 125 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant 63 C billede

Produktinformation

Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant 63 Cool Taupe er en mat, langvarig og vandafvisende øjenskyggestift med øjeblikkelig høj farveintensitet.

Produktspecifikationer

Mærke: IsaDora
Kategori: Øjenskygge
Artikel nr.: 10000217
EAN: 7333352084538
Varenr.: 3300570
Gå til NordicFeel DK
TrustScore 0 ud af 50,0
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Cool Taupe - 1,2 g
102 kr
Til butik
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Cool Taupe - 1,2 g billede

Produktinformation

Langtidsholdbar mat eyeshadow stick i Cool TaupeIsaDora The Matte Eyeshadow Stick giver øjeblikkeligt intensiv farve i en smuk taupe øjenskygge, der holder hele dagen. Denne praktiske stick er vandfast og transfer-proof, perfekt til langtidsholdbar øjenmakeup vandfast, som ikke smører af.Fordelene ved denne matte eyeshadow stickGiver et glansfrit resultat, der sidder hele dagenVandresistent og transfer-proof formelBlød glide-on-effekt til nem appliceringOpbyggelig og blandbar til tilpasset intensitetEn pålidelig løsning til din daglige øjenmakeup. Læg IsaDora The Matte Eyeshadow Stick i din sminketaske allerede i dag!

Produktspecifikationer

Mærke: IsaDora
Kategori: Øjenskygge
Størrelse: 1.2 g
Artikel nr.: 126039
EAN: 7333352084538
Varenr.: 126039
Gå til Bangerhead DK
TrustScore 5 ud af 54,6
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear And Water-Resistant 63 Cool Taupe
109 kr
Til butik
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear And Water-Resistant 63 Cool Taupe billede

Produktinformation

En glitrende vandfast cremeøjenskygge i stick-format, som holder længe og giver masser af farve med det samme. Vores Shimmer Eyeshadow Stick er en ny og mere praktisk øjenskygge, som giver et glitrende look uden besvær. Den afrundede spids kan bruges som både øjenskygge og eyeliner, og den giver en øjeblikkelig højpigmenteret farveeffekt på øjenlågene. Den glatte og bløde formel glider let på huden, tværer ikke ud og smitter ikke af. Den glitrende farve føles behagelig at have på og holder hele dagen uden at smuldre, falme eller misfarve. Højpigmenteret øjenskygge, der øjeblikkeligt giver masser af farve Jævn og blød formel, der let glider på huden Vandfast og langtidsholdbar uden at smitte af eller skalle Opbyggelig og blandbar Praktisk blyantformat, der er let at påføre. GRATISK FRI. OFTALMOLOGISK TESTET. OPARFUMERERET. VEGANERVENLIG.

Produktspecifikationer

Mærke: IsaDora
Kategori: Øjenskygge
0
Artikel nr.: 10000217
EAN: 7333352084538
Varenr.: B091545
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant 63 C
109 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Cool Taupe - 1,2 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Cool Taupe - 1,2 g koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Cocopanda DK75 kr75 krKøb
2NordicFeel DK102 kr102 krKøb
3Bangerhead DK109 kr109 krKøb
4Lyko DK109 kr109 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Cool Taupe - 1,2 g

PriceData har fulgt prisen på IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Cool Taupe - 1,2 g i 178 dage. Laveste pris i perioden er 66 kr (registreret d. 14. januar 2026), højeste er 102 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 84 kr.

Den nuværende pris på 75 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Cool Taupe - 1,2 g. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for IsaDora The Matte Eyeshadow Stick Longwear & Water-Resistant Cool Taupe - 1,2 g de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
20. maj 202675 kr1 kr (1%)
18. maj 202676 kr26 kr (25%)
17. maj 2026102 kr29 kr (40%)
14. maj 202673 kr29 kr (28%)
12. maj 2026102 kr25 kr (32%)
11. maj 202677 kr25 kr (25%)
9. maj 2026102 kr21 kr (26%)
8. maj 202681 kr21 kr (21%)
5. maj 2026102 kr21 kr (26%)
4. maj 202681 kr21 kr (21%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret