Gå til hovedindhold

Irwin Hammerbor 8,0 x 540/600 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

IrwinVærktøj – tilbehørEAN: 5709131023227
Pris fra 126 krtil 169 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 43 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 112 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Irwin Hammerbor 8,0 x 540/600 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 126 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin SDS+ Speedhammer Ø8 x 540/600mm
126 kr
Til butik
Irwin SDS+ Speedhammer Ø8 x 540/600mm billede

Produktinformation

Irwin Speedhammer Plus Bor med SDS+ kombatibilitet.Boret til det hårde arbejde. kender du det... Men borer og borer, og man kommer bare ingen vejne i den betonmur. Men med en SDS+ borehammer og dette SDS+ murbor, så går det let som ingen ting. Bordet er l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør
Størrelse: 8x540/600mm
EAN: 5709131023227
Varenr.: 881422180
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hammerbor SDS-Plus 8,0X600 MM
151 kr
Til butik
Hammerbor SDS-Plus 8,0X600 MM billede

Produktinformation

Joran speedhammer bor med Speed-plus. Speedhammer sprial konstruktionen fjerner effektivt bor støv og nedsætter vibrationer. Sikrer at bormel går direkte ind i spånnoten og reducerer risikoen for tilstopning. Speedhammer hårdmetalsskær borer 30% hurtigere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: SDS - Hammerbor
EAN: 5709131023227
Varenr.: 203744
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HAMMERBOR SDS+ PRO 2SK 8,0X540/600MM
156,85 kr
Til butik
HAMMERBOR SDS+ PRO 2SK 8,0X540/600MM billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: IRWIN
EAN: 5709131023227
Varenr.: 15843335274831
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø8X540/600 mm
169 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 8,0 x 540/600 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 8,0 x 540/600 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj126 kr126 krKøb
2Elvvs.dk151 kr151 krKøb
3EL-GROSSISTEN156,85 kr156,85 krKøb
4BilligVVS DK169 kr169 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin Hammerbor 8,0 x 540/600 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

PriceData har fulgt prisen på Irwin Hammerbor 8,0 x 540/600 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs i 177 dage. Laveste pris i perioden er 112 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 156,85 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 135 kr.

Den nuværende pris på 126 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Irwin Hammerbor 8,0 x 540/600 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Irwin Hammerbor 8,0 x 540/600 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 2026126 kr24 kr (16%)
30. maj 2026150 kr1 kr (1%)
28. maj 2026149 kr23 kr (18%)
27. maj 2026126 kr25 kr (17%)
25. maj 2026151 kr5,85 kr (4%)
24. maj 2026156,85 kr30,85 kr (24%)
9. maj 2026126 kr25 kr (17%)
8. maj 2026151 kr25 kr (20%)
25. apr. 2026126 kr2 kr (2%)
29. mar. 2026124 kr12 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret