Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Irwin Hammerbor 8,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

EL-GrossistenVærktøj – tilbehørEAN: 5709131022701
Pris fra 42 krtil 51,93 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 9,93 kr (19% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 26 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Irwin Hammerbor 8,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 42 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø8X150/210 mm
42 kr
Til butik
Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø8X150/210 mm billede

Produktinformation

Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Total længde 210 mm Arbejdeslængde 150 mm SDS+ bor beregnet til borhammer med SDS+ system Kraftigt bor udviklet til mursten, murværk, beton og granit. Fjerner effektivt borstøv og nedsætter vibrationer

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør til værktøj
Størrelse: 8x150/210 mm
EAN: 5709131022701
Varenr.: 881422160
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Irwin Hammerbor 8,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs
51 kr
Til butik
Irwin Hammerbor 8,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs billede

Produktinformation

Irwin Speedhammer SDS-plus bor. Disse kraftige bor er udviklet til mursten, murværk, beton og granit. Ny spiral: Fjerner effektivt bor støv og nedsætter vibrationer. Nyt, ekstra kort bor: Sikrer, at boremel går direkte i spånnoten og reducerer risikoen fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: SDS-plus bor
EAN: 5709131022701
Varenr.: 233388
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Speedhammer Plus bor, 8x150/210 mm
51,93 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 8,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 8,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK42 kr42 krKøb
2Elvvs.dk51 kr51 krKøb
3EL-GROSSISTEN51,93 kr51,93 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin Hammerbor 8,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

PriceData har fulgt prisen på Irwin Hammerbor 8,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs i 177 dage. Laveste pris i perioden er 26 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 51 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 36 kr.

Den nuværende pris på 42 kr er 17% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 12 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 24 prisændringer for Irwin Hammerbor 8,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 24 prisændringer for Irwin Hammerbor 8,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202642 kr11 kr (35%)
31. maj 202631 kr1 kr (3%)
30. maj 202632 kr1 kr (3%)
29. maj 202631 kr8 kr (21%)
26. maj 202639 kr3 kr (7%)
24. maj 202642 kr3 kr (8%)
17. maj 202639 kr12 kr (24%)
16. maj 202651 kr12 kr (31%)
12. maj 202639 kr3 kr (7%)
11. maj 202642 kr4 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret