Gå til hovedindhold

Irwin Hammerbor 4,0 x 50/110 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

IrwinVærktøj – tilbehørEAN: 5709131019282
Pris fra 18 krtil 33,25 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 15,25 kr (46% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 16 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Irwin Hammerbor 4,0 x 50/110 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin SDS+ Speedhammer Ø4 x 50/110mm
18 kr
Til butik
Irwin SDS+ Speedhammer Ø4 x 50/110mm billede

Produktinformation

Irwin Speedhammer Plus Bor med SDS+ kombatibilitet.Boret til det hårde arbejde. kender du det... Men borer og borer, og man kommer bare ingen vejne i den betonmur. Men med en SDS+ borehammer og dette SDS+ murbor, så går det let som ingen ting. Bordet er l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør
Farve: Ø4mm
Størrelse: 4x50/110mm
EAN: 5709131019282
Varenr.: 881422030
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø4X50/110 mm
30 kr
Til butik
Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø4X50/110 mm billede

Produktinformation

Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Total længde 110 mm Arbejdeslængde 50 mm SDS+ bor beregnet til borhammer med SDS+ system Kraftigt bor udviklet til mursten, murværk, beton og granit. Fjerner effektivt borstøv og nedsætter vibrationer

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør til værktøj
Størrelse: 4x50/110mm
EAN: 5709131019282
Varenr.: 881422030
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Irwin Hammerbor 4,0 x 50/110 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs
33 kr
Til butik
Irwin Hammerbor 4,0 x 50/110 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs billede

Produktinformation

Irwin Speedhammer SDS-plus bor. Disse kraftige bor er udviklet til mursten, murværk, beton og granit. Ny spiral: Fjerner effektivt bor støv og nedsætter vibrationer. Nyt, ekstra kort bor: Sikrer, at boremel går direkte i spånnoten og reducerer risikoen fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: SDS-plus bor
EAN: 5709131019282
Varenr.: 233373
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Speedhammer Plus bor, 4x50/110 mm
33,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 4,0 x 50/110 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 4,0 x 50/110 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj18 kr18 krKøb
2BilligVVS DK30 kr30 krKøb
3Elvvs.dk33 kr33 krKøb
4EL-GROSSISTEN33,25 kr33,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin Hammerbor 4,0 x 50/110 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

PriceData har fulgt prisen på Irwin Hammerbor 4,0 x 50/110 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs i 177 dage. Laveste pris i perioden er 16 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 29 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 18 kr er 18% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 33% den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Irwin Hammerbor 4,0 x 50/110 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Irwin Hammerbor 4,0 x 50/110 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202618 kr9 kr (33%)
8. maj 202627 kr9 kr (50%)
25. apr. 202618 kr3 kr (14%)
29. mar. 202621 kr5 kr (31%)
21. mar. 202616 kr9 kr (36%)
20. mar. 202625 kr9 kr (56%)
13. mar. 202616 kr2 kr (11%)
14. feb. 202618 kr7 kr (28%)
13. feb. 202625 kr7 kr (39%)
8. feb. 202618 kr6 kr (25%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret