Gå til hovedindhold

Irwin Hammerbor 6,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

IrwinVærktøj – tilbehørEAN: 5709131021070
Pris fra 36 krtil 53,75 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 17,75 kr (33% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Irwin Hammerbor 6,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 36 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin Speedhammer SDS+ bor Ø6 mm - 210 mm
36 kr
Til butik
Irwin Speedhammer SDS+ bor Ø6 mm - 210 mm billede

Produktinformation

Speedhammer SDS-plus bor fra Irwin til anvendelse af boring i mursten, murværk, beton og granit. SDS+ borets spiral nedsætter vibrationer og fjerner effektivt borstøv. DataTotal længde: 210 mmArbejdslængde: 150 mm Bemærk: SDS+ bor er beregnet til borhamme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør til værktøj
Størrelse: 6x150/210mm
EAN: 5709131021070
Varenr.: 881422100
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø6X150/210 mm
42 kr
Til butik
Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø6X150/210 mm billede

Produktinformation

Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Total længde 210 mm Arbejdeslængde 150 mm SDS+ bor beregnet til borhammer med SDS+ system Kraftigt bor udviklet til mursten, murværk, beton og granit. Fjerner effektivt borstøv og nedsætter vibrationer

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør til værktøj
Størrelse: 6x150/210mm
EAN: 5709131021070
Varenr.: 881422100
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Speedhammer Plus bor, 6x150/210 mm
45,58 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Irwin Hammerbor 6,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs
47 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Irwin Tools Speedhammer SDS-plus - Murbor 6 x 150 / 210 mm
47,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Irwin Hammerbor 6,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs
53,75 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 6,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 6,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS36 kr36 krKøb
2BilligVVS DK42 kr42 krKøb
3EL-GROSSISTEN45,58 kr45,58 krKøb
4Elvvs.dk47 kr47 krKøb
5WATTOO.DK47,5 kr47,5 krKøb
6vvsfittings.dk53,75 kr53,75 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin Hammerbor 6,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

PriceData har fulgt prisen på Irwin Hammerbor 6,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs i 177 dage. Laveste pris i perioden er 30 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 45,58 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 37 kr.

Den nuværende pris på 36 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er steget 13% den seneste måned. Der er registreret 15 prisfald og 14 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 30 prisændringer for Irwin Hammerbor 6,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 30 prisændringer for Irwin Hammerbor 6,0 x 150/210 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 202636 kr1 kr (3%)
29. maj 202635 kr2 kr (5%)
28. maj 202637 kr1 kr (3%)
26. maj 202638 kr1 kr (3%)
24. maj 202637 kr1 kr (3%)
23. maj 202638 kr1 kr (3%)
21. maj 202637 kr1 kr (3%)
17. maj 202638 kr7,58 kr (17%)
16. maj 202645,58 kr7,58 kr (20%)
14. maj 202638 kr1 kr (3%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret