Gå til hovedindhold

Irwin Hammerbor 8,0 x 100/160 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

IrwinVærktøj – tilbehørEAN: 5709131022305
Pris fra 31 krtil 44 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 13 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Irwin Hammerbor 8,0 x 100/160 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hammerbor SDS-Plus 8,0X160 MM
31 kr
Til butik
Hammerbor SDS-Plus 8,0X160 MM billede

Produktinformation

Joran speedhammer bor med Speed-plus. Speedhammer sprial konstruktionen fjerner effektivt bor støv og nedsætter vibrationer. Sikrer at bormel går direkte ind i spånnoten og reducerer risikoen for tilstopning. Speedhammer hårdmetalsskær borer 30% hurtigere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: SDS - Hammerbor
EAN: 5709131022305
Varenr.: 203809
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HAMMERBOR SDS+ PRO 2SK 8,0X100/160MM
37,53 kr
Til butik
HAMMERBOR SDS+ PRO 2SK 8,0X100/160MM billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: IRWIN
EAN: 5709131022305
Varenr.: 15843336716623
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø8X100/160 mm
44 kr
Til butik
Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø8X100/160 mm billede

Produktinformation

Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Total længde 160 mm Arbejdeslængde 100 mm SDS+ bor beregnet til borhammer med SDS+ system Kraftigt bor udviklet til mursten, murværk, beton og granit. Fjerner effektivt borstøv og nedsætter vibrationer

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør til værktøj
Størrelse: 8x100/160mm
EAN: 5709131022305
Varenr.: 881422150

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 8,0 x 100/160 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 8,0 x 100/160 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Elvvs.dk31 kr31 krKøb
2EL-GROSSISTEN37,53 kr37,53 krKøb
3BilligVVS DK44 kr44 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin Hammerbor 8,0 x 100/160 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

PriceData har fulgt prisen på Irwin Hammerbor 8,0 x 100/160 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs i 181 dage. Laveste pris i perioden er 21 kr (registreret d. 8. februar 2026), højeste er 37,25 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 30 kr.

Den nuværende pris på 31 kr er 3% over normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 20 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Irwin Hammerbor 8,0 x 100/160 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Irwin Hammerbor 8,0 x 100/160 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
25. maj 202631 kr6,25 kr (17%)
24. maj 202637,25 kr6,25 kr (20%)
9. maj 202631 kr2 kr (6%)
8. maj 202633 kr2 kr (6%)
6. maj 202631 kr6,25 kr (17%)
5. maj 202637,25 kr6,25 kr (20%)
24. apr. 202631 kr6,25 kr (17%)
23. apr. 202637,25 kr6,25 kr (20%)
17. apr. 202631 kr1 kr (3%)
9. apr. 202630 kr3 kr (11%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret