Gå til hovedindhold

Irwin Hammerbor 6,0 x 50/110 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

IrwinVærktøj – tilbehørEAN: 5709131020400
Pris fra 18 krtil 35 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 17 kr (49% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 16 kr 29. mar.

Sammenlign priser på Irwin Hammerbor 6,0 x 50/110 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 18 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin SDS+ Speedhammer Ø6 x 50/110mm
18 kr
Til butik
Irwin SDS+ Speedhammer Ø6 x 50/110mm billede

Produktinformation

Irwin Speedhammer Plus Bor med SDS+ kombatibilitet.Boret til det hårde arbejde. kender du det... Men borer og borer, og man kommer bare ingen vejne i den betonmur. Men med en SDS+ borehammer og dette SDS+ murbor, så går det let som ingen ting. Bordet er l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør
Farve: Ø6mm
Størrelse: 6x50/110 mm
EAN: 5709131020400
Varenr.: 881422080
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Hammerbor SDS-Plus 6,0X110 MM
24 kr
Til butik
Hammerbor SDS-Plus 6,0X110 MM billede

Produktinformation

Joran speedhammer bor med Speed-plus. Speedhammer sprial konstruktionen fjerner effektivt bor støv og nedsætter vibrationer. Sikrer at bormel går direkte ind i spånnoten og reducerer risikoen for tilstopning. Speedhammer hårdmetalsskær borer 30% hurtigere...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: SDS - Hammerbor
EAN: 5709131020400
Varenr.: 203740
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HAMMERBOR SDS+ PRO 2SK 6,0X50/110MM
28,75 kr
Til butik
HAMMERBOR SDS+ PRO 2SK 6,0X50/110MM billede

Produktinformation

Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: IRWIN
EAN: 5709131020400
Varenr.: 15843337437519
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø6X50/110 mm
35 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 6,0 x 50/110 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 6,0 x 50/110 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj18 kr18 krKøb
2Elvvs.dk24 kr24 krKøb
3EL-GROSSISTEN28,75 kr28,75 krKøb
4BilligVVS DK35 kr35 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin Hammerbor 6,0 x 50/110 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

PriceData har fulgt prisen på Irwin Hammerbor 6,0 x 50/110 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs i 173 dage. Laveste pris i perioden er 16 kr (registreret d. 29. marts 2026), højeste er 29,5 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23 kr.

Den nuværende pris på 18 kr er 22% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 25% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 19 prisændringer for Irwin Hammerbor 6,0 x 50/110 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 19 prisændringer for Irwin Hammerbor 6,0 x 50/110 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
9. maj 202618 kr6 kr (25%)
8. maj 202624 kr6 kr (33%)
31. mar. 202618 kr2 kr (13%)
29. mar. 202616 kr2 kr (11%)
21. mar. 202618 kr6 kr (25%)
20. mar. 202624 kr6 kr (33%)
14. feb. 202618 kr5 kr (22%)
13. feb. 202623 kr5 kr (28%)
8. feb. 202618 kr7 kr (28%)
5. feb. 202625 kr4,5 kr (15%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret