Gå til hovedindhold

EL-Grossisten Irwin Hammerbor 6,0 x 100/160 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

EL-GrossistenVærktøj – tilbehørEAN: 5709131020769
Pris fra 29 krtil 32 kr
3 forhandlere

Prisforskel: 3 kr (9% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 14,39 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Irwin Hammerbor 6,0 x 100/160 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs og køb billigst

3 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 29 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø6X100/160 mm
29 kr
Til butik
Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø6X100/160 mm billede

Produktinformation

Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Total længde 160 mm Arbejdeslængde 100 mm SDS+ bor beregnet til borhammer med SDS+ system Kraftigt bor udviklet til mursten, murværk, beton og granit. Fjerner effektivt borstøv og nedsætter vibrationer

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør til værktøj
Størrelse: 6x100/160mm
EAN: 5709131020769
Varenr.: 881422090
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Speedhammer Plus bor, 6x100/160 mm
29,84 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Irwin Hammerbor 6,0 x 100/160 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs
32 kr
Til butik
Irwin Hammerbor 6,0 x 100/160 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs billede

Produktinformation

Irwin Speedhammer SDS-plus bor. Disse kraftige bor er udviklet til mursten, murværk, beton og granit. Ny spiral: Fjerner effektivt bor støv og nedsætter vibrationer. Nyt, ekstra kort bor: Sikrer, at boremel går direkte i spånnoten og reducerer risikoen fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: SDS-plus bor
EAN: 5709131020769
Varenr.: 233380

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 6,0 x 100/160 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 3 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 6,0 x 100/160 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1BilligVVS DK29 kr29 krKøb
2EL-GROSSISTEN29,84 kr29,84 krKøb
3Elvvs.dk32 kr32 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin Hammerbor 6,0 x 100/160 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

PriceData har fulgt prisen på Irwin Hammerbor 6,0 x 100/160 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs i 177 dage. Laveste pris i perioden er 14,39 kr (registreret d. 7. marts 2026), højeste er 32 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22 kr.

Den nuværende pris på 29 kr er 32% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 6 prisfald og 7 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 14 prisændringer for Irwin Hammerbor 6,0 x 100/160 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 14 prisændringer for Irwin Hammerbor 6,0 x 100/160 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. maj 202629 kr
16. maj 202629,84 kr
12. maj 202629 kr10 kr (53%)
27. mar. 202619 kr4,61 kr (32%)
21. mar. 202614,39 kr4,61 kr (24%)
20. mar. 202619 kr4,61 kr (32%)
7. mar. 202614,39 kr2,61 kr (15%)
14. feb. 202617 kr7 kr (29%)
13. feb. 202624 kr7 kr (41%)
5. feb. 202617 kr15 kr (47%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret