Gå til hovedindhold

Irwin Hammerbor 12 x 400/460 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

IrwinVærktøj – tilbehørEAN: 5709131025917
Pris fra 113 krtil 141 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 28 kr (20% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 99 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Irwin Hammerbor 12 x 400/460 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 113 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin SDS+ Speedhammer Ø12 x 400/460mm
113 kr
Til butik
Irwin SDS+ Speedhammer Ø12 x 400/460mm billede

Produktinformation

Irwin Speedhammer Plus Bor med SDS+ kombatibilitet.Boret til det hårde arbejde. kender du det... Men borer og borer, og man kommer bare ingen vejne i den betonmur. Men med en SDS+ borehammer og dette SDS+ murbor, så går det let som ingen ting. Bordet er l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør
Farve: Ø12mm
Størrelse: 12x400/460 mm
EAN: 5709131025917
Varenr.: 881422280
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø12X400/460 mm
119 kr
Til butik
Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø12X400/460 mm billede

Produktinformation

Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Total længde 460 mm Arbejdeslængde 400 mm SDS+ bor beregnet til borhammer med SDS+ system Kraftigt bor udviklet til mursten, murværk, beton og granit. Fjerner effektivt borstøv og nedsætter vibrationer

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør til værktøj
Størrelse: 12x400/460 mm
EAN: 5709131025917
Varenr.: 881422280
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Speedhammer Plus bor, 12x400/460 mm
120,96 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Irwin Hammerbor 12 x 400/460 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs
141 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 12 x 400/460 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 12 x 400/460 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj113 kr113 krKøb
2BilligVVS DK119 kr119 krKøb
3EL-GROSSISTEN120,96 kr120,96 krKøb
4Elvvs.dk141 kr141 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin Hammerbor 12 x 400/460 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

PriceData har fulgt prisen på Irwin Hammerbor 12 x 400/460 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs i 182 dage. Laveste pris i perioden er 99 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 128 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 109 kr.

Den nuværende pris på 113 kr er 4% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 8 prisfald og 8 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 15 prisændringer for Irwin Hammerbor 12 x 400/460 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 15 prisændringer for Irwin Hammerbor 12 x 400/460 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026113 kr13 kr (13%)
15. apr. 2026100 kr11 kr (10%)
29. mar. 2026111 kr12 kr (12%)
21. mar. 202699 kr14 kr (12%)
20. mar. 2026113 kr14 kr (14%)
13. mar. 202699 kr12 kr (11%)
19. feb. 2026111 kr6 kr (6%)
10. feb. 2026105 kr1 kr (1%)
8. feb. 2026104 kr5 kr (5%)
30. jan. 2026109 kr4 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret