Gå til hovedindhold

Irwin Hammerbor 12 x 540/600 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

IrwinVærktøj – tilbehørEAN: 5709131026044
Pris fra 149 krtil 216,25 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 67,25 kr (31% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 130 kr 21. mar.

Sammenlign priser på Irwin Hammerbor 12 x 540/600 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 149 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin Speedhammer SDS+ bor Ø12 mm - 600 mm
149 kr
Til butik
Irwin Speedhammer SDS+ bor Ø12 mm - 600 mm billede

Produktinformation

Speedhammer SDS-plus bor fra Irwin til anvendelse af boring i mursten, murværk, beton og granit. SDS+ borets spiral nedsætter vibrationer og fjerner effektivt borstøv. DataTotal længde: 600 mmArbejdslængde: 540 mm Bemærk: SDS+ bor er beregnet til borhamme...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør til værktøj
Størrelse: 12x540/600mm
EAN: 5709131026044
Varenr.: 881422290
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø12X540/600 mm
155 kr
Til butik
Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø12X540/600 mm billede

Produktinformation

Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Total længde 600 mm Arbejdeslængde 540 mm SDS+ bor beregnet til borhammer med SDS+ system Kraftigt bor udviklet til mursten, murværk, beton og granit. Fjerner effektivt borstøv og nedsætter vibrationer

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør til værktøj
Størrelse: 12x540/600mm
EAN: 5709131026044
Varenr.: 881422290
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin SDS+ Speedhammer Ø12 x 540/600mm
159 kr
Til butik
Irwin SDS+ Speedhammer Ø12 x 540/600mm billede

Produktinformation

Irwin Speedhammer Plus Bor med SDS+ kombatibilitet.Boret til det hårde arbejde. kender du det... Men borer og borer, og man kommer bare ingen vejne i den betonmur. Men med en SDS+ borehammer og dette SDS+ murbor, så går det let som ingen ting. Bordet er l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør
Farve: Ø12mm
Størrelse: 12x540/600mm
EAN: 5709131026044
Varenr.: 881422290
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HAMMERBOR SDS+ PRO 2SK 12X540/600MM
159,64 kr
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Irwin Tools Speedhammer SDS-plus - Murbor 12 x 540 / 600 mm
173 kr
Til butik
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Irwin Hammerbor 12 x 540/600 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs
179 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Irwin Hammerbor 12 x 540/600 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs
216,25 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 12 x 540/600 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 12 x 540/600 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVVS149 kr149 krKøb
2BilligVVS DK155 kr155 krKøb
3LavprisVærktøj159 kr159 krKøb
4EL-GROSSISTEN159,64 kr159,64 krKøb
5WATTOO.DK173 kr173 krKøb
6Elvvs.dk179 kr179 krKøb
7vvsfittings.dk216,25 kr216,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin Hammerbor 12 x 540/600 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

PriceData har fulgt prisen på Irwin Hammerbor 12 x 540/600 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs i 177 dage. Laveste pris i perioden er 130 kr (registreret d. 13. marts 2026), højeste er 162 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 147 kr.

Den nuværende pris på 149 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 9 prisfald og 11 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 21 prisændringer for Irwin Hammerbor 12 x 540/600 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 21 prisændringer for Irwin Hammerbor 12 x 540/600 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
28. maj 2026149 kr2 kr (1%)
9. maj 2026147 kr2 kr (1%)
8. maj 2026149 kr2 kr (1%)
5. maj 2026147 kr1 kr (1%)
2. maj 2026146 kr1 kr (1%)
1. maj 2026147 kr1 kr (1%)
30. apr. 2026146 kr1 kr (1%)
25. apr. 2026147 kr2 kr (1%)
29. mar. 2026145 kr15 kr (12%)
21. mar. 2026130 kr19 kr (13%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret