Gå til hovedindhold

Irwin Hammerbor 12 x 240/300 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

IrwinVærktøj – tilbehørEAN: 5709131025771
Pris fra 73 krtil 149 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (51% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 66,46 kr 23. maj

Sammenlign priser på Irwin Hammerbor 12 x 240/300 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 73 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til LavprisVærktøj
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin SDS+ Speedhammer Ø12 x 240/300mm
73 kr
Til butik
Irwin SDS+ Speedhammer Ø12 x 240/300mm billede

Produktinformation

Irwin Speedhammer Plus Bor med SDS+ kombatibilitet.Boret til det hårde arbejde. kender du det... Men borer og borer, og man kommer bare ingen vejne i den betonmur. Men med en SDS+ borehammer og dette SDS+ murbor, så går det let som ingen ting. Bordet er l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Irwin
Kategori: Tilbehør
Farve: Ø12mm
Størrelse: 12x240/300mm
EAN: 5709131025771
Varenr.: 881422270
Gå til Elvvs.dk
TrustScore 4 ud af 53,8
E-mærke certificeret
Irwin Hammerbor 12 x 240/300 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs
98 kr
Til butik
Irwin Hammerbor 12 x 240/300 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs billede

Produktinformation

Irwin Speedhammer SDS-plus bor. Disse kraftige bor er udviklet til mursten, murværk, beton og granit. Ny spiral: Fjerner effektivt bor støv og nedsætter vibrationer. Nyt, ekstra kort bor: Sikrer, at boremel går direkte i spånnoten og reducerer risikoen fo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Kategori: SDS-plus bor
EAN: 5709131025771
Varenr.: 233403
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
Irwin Hammerbor 12 x 240/300 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs
113,75 kr
Til butik
Irwin Hammerbor 12 x 240/300 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs billede

Produktinformation

Irwin Speedhammer SDS-plus bor.Disse kraftige bor er udviklet til mursten, murværk, beton og granit.Ny spiral: Fjerner effektivt bor støv og nedsætter vibrationer.Nyt, ekstra kort bor: Sikrer, at boremel går direkte i spånnoten og reducerer risikoen for t...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: IRWIN
Kategori: SDS-plus bor
EAN: 5709131025771
Varenr.: 520370123
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Irwin Speedhammer Plus Bor (SDS+) Ø12X240/300 mm
149 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Irwin Speedhammer SDS+ bor Ø12 mm - 300 mm
149 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 12 x 240/300 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Irwin Hammerbor 12 x 240/300 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1LavprisVærktøj73 kr73 krKøb
2Elvvs.dk98 kr98 krKøb
3vvsfittings.dk113,75 kr113,75 krKøb
4BilligVVS DK149 kr149 krKøb
5LavprisVVS149 kr149 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Irwin Hammerbor 12 x 240/300 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs

PriceData har fulgt prisen på Irwin Hammerbor 12 x 240/300 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs i 180 dage. Laveste pris i perioden er 66,46 kr (registreret d. 8. maj 2026), højeste er 113,75 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 72 kr.

Den nuværende pris på 73 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 18 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 38 prisændringer for Irwin Hammerbor 12 x 240/300 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 38 prisændringer for Irwin Hammerbor 12 x 240/300 mm SDS Speedhammer Plus 2-skærs de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202673 kr6,25 kr (9%)
31. maj 202666,75 kr
30. maj 202666,66 kr
28. maj 202666,75 kr6,25 kr (9%)
26. maj 202673 kr6,45 kr (10%)
24. maj 202666,55 kr
23. maj 202666,46 kr
22. maj 202666,66 kr6,34 kr (9%)
20. maj 202673 kr6,45 kr (10%)
19. maj 202666,55 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret