Gå til hovedindhold

Inter-Tech ASPOWER R2A-DV0800-N Strømforsyning - 800 Watt - 40 mm - ATX - 80 Plus Platinum certified

Pris fra 3.399 krtil 4.019 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 620 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.112 kr 7. maj

Sammenlign priser på Inter-Tech ASPOWER R2A-DV0800-N Strømforsyning - 800 Watt - 40 mm - ATX - 80 Plus Platinum certified og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3399 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
ASPOWER R2A-DV0800-N 800Watt 80 PLUS Platinum
3.399 kr
Til butik
ASPOWER R2A-DV0800-N 800Watt 80 PLUS Platinum billede

Produktinformation

ASPOWER R2A-DV0800-N - Strømforsyning (intern) - 80 PLUS Platinum - AC 100-240 V - 800 watt

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 99997247
EAN: 4260455643511
Varenr.: 993780635
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
ASPOWER R2A-DV0800-N - Strømforsyning (intern) - 80 PLUS Platinum - AC 100-240 V - 800 Watt
3.458 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech ASPOWER R2A-DV0800-N Strømforsyning - 800 Watt - 40 mm - ATX - 80 Plus Platinum certified
3.509 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Inter-Tech ASPOWER R2A-DV0800-N strømforsyning 800 W 20+4 pin ATX 2U - Sølv
3.999 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Inter-Tech ASPOWER R2A-DV0800-N strømforsyning 800 W 20+4 pin ATX 2U - Sølv
4.019 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech ASPOWER R2A-DV0800-N Strømforsyning - 800 Watt - 40 mm - ATX - 80 Plus Platinum certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech ASPOWER R2A-DV0800-N Strømforsyning - 800 Watt - 40 mm - ATX - 80 Plus Platinum certified koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.399 kr3.399 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.458 kr3.458 krKøb
3Proshop DK3.509 kr3.509 krKøb
4Boligcenter DK3.999 kr3.999 krKøb
5Vivas DK4.019 kr4.098 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Inter-Tech ASPOWER R2A-DV0800-N Strømforsyning - 800 Watt - 40 mm - ATX - 80 Plus Platinum certified

PriceData har fulgt prisen på Inter-Tech ASPOWER R2A-DV0800-N Strømforsyning - 800 Watt - 40 mm - ATX - 80 Plus Platinum certified i 179 dage. Laveste pris i perioden er 3.112 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 3.447 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.281 kr.

Den nuværende pris på 3.399 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 8% den seneste måned. Der er registreret 29 prisfald og 12 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 42 prisændringer for Inter-Tech ASPOWER R2A-DV0800-N Strømforsyning - 800 Watt - 40 mm - ATX - 80 Plus Platinum certified. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 42 prisændringer for Inter-Tech ASPOWER R2A-DV0800-N Strømforsyning - 800 Watt - 40 mm - ATX - 80 Plus Platinum certified de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 20263.399 kr1 kr (0%)
14. maj 20263.398 kr1 kr (0%)
9. maj 20263.399 kr84 kr (3%)
8. maj 20263.315 kr203 kr (7%)
7. maj 20263.112 kr12 kr (0%)
6. maj 20263.124 kr12 kr (0%)
5. maj 20263.136 kr12 kr (0%)
4. maj 20263.148 kr12 kr (0%)
3. maj 20263.136 kr12 kr (0%)
2. maj 20263.148 kr12 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret