Gå til hovedindhold

Inter-Tech Argus SL-500 TBO Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX 2.03 - 80 Plus

Pris fra 183 krtil 259 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 76 kr (29% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Inter-Tech Argus SL-500 TBO Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX 2.03 - 80 Plus og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 183 kr. 5 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Argus SL-500 TBO 500Watt
183 kr
Til butik
Argus SL-500 TBO 500Watt billede

Produktinformation

Argus SL-500 TBO - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.03 - AC 230 V - 500 watt

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 88882191
EAN: 4260455645485
Varenr.: 996513341
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Inter-Tech Argus SL-500 TBO - ATX strømforsyning 500 W
-12%219 kr
Før 249 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Inter-Tech Argus SL-500 TBO - ATX strømforsyning 500 W billede

Produktinformation

Argus SL-500 TBO - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.03 - AC 230 V - 500 WattGenereltEnhedstype: Strømforsyning - internPSU formfaktor: ATXSpecifikationsoverensstemmelse: ATX12V 2.03StrømenhedDetaljer om strømudgangskonnektorer: 1 x strøm 24 pin ATX med aftagelig 4 pin sektion | 1 x strøm 8 pin +12 V med aftagelig 4 pin sektion | 3 x 15 pin Serial ATA strøm | 2 x 4-PIN intern strøm | 1 x 4-PIN mini-strømforsyningsforbinderIndgangspænding: AC 230 VNødvendig frekvens: 50 - 60 HzOutput Current: +3.3V - 15 A | +5V - 16 A | +12V - 30 A | -12V - 0.8 A | +5VSB - 2.5 AStrømkapacitet: 500 WattUdgangspænding: +3.3+5±12 VDiverseEgenskaber: Beskyttelse mod overstrømoverspændingsbeskyttelseoverbelastningsbeskyttelsebeskyttelse mod underspændingkortslutnings beskyttelseKølesystem: 120 mm ventilatorUdstyr inkluderet: StrømkabelProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 årMiljømæssige parametreLydudbredelse: 25 dBAMål og vægtBredde: 15 cmDybde: 14 cmHøjde: 8.6 cmVægt: 1.13 kgMål & vægt (forsendelse)Vægt ved forsendelse: 1...

Produktspecifikationer

Mærke: Inter-Tech
Kategori: Strømforsyninger
Vægt: 1.54g
EAN: 4260455645485
Varenr.: 2092748
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Inter-Tech Argus SL-500 TBO - ATX strømforsyning 500 W
-11%239 kr
Før 269 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Inter-Tech Argus SL-500 TBO - ATX strømforsyning 500 W billede

Produktinformation

Argus SL-500 TBO - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.03 - AC 230 V - 500 WattGenereltEnhedstype: Strømforsyning - internPSU formfaktor: ATXSpecifikationsoverensstemmelse: ATX12V 2.03StrømenhedDetaljer om strømudgangskonnektorer: 1 x strøm 24 pin ATX med aftagelig 4 pin sektion | 1 x strøm 8 pin +12 V med aftagelig 4 pin sektion | 3 x 15 pin Serial ATA strøm | 2 x 4-PIN intern strøm | 1 x 4-PIN mini-strømforsyningsforbinderIndgangspænding: AC 230 VNødvendig frekvens: 50 - 60 HzOutput Current: +3.3V - 15 A | +5V - 16 A | +12V - 30 A | -12V - 0.8 A | +5VSB - 2.5 AStrømkapacitet: 500 WattUdgangspænding: +3.3+5±12 VDiverseEgenskaber: Beskyttelse mod overstrømoverspændingsbeskyttelseoverbelastningsbeskyttelsebeskyttelse mod underspændingkortslutnings beskyttelseKølesystem: 120 mm ventilatorUdstyr inkluderet: StrømkabelProducentgarantiService & Support: Begrænset garanti - 2 årMiljømæssige parametreLydudbredelse: 25 dBAMål og vægtBredde: 15 cmDybde: 14 cmHøjde: 8.6 cmVægt: 1.13 kgMål & vægt (forsendelse)Vægt ved forsendelse: 1.44 kg...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Inter-Tech
Kategori: Strømforsyninger
Vægt: 1.54g
EAN: 4260455645485
Varenr.: 2092748
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Argus SL-500 TBO - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.03 - AC 230 V - 500 Watt
244 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech Argus SL-500 TBO Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX 2.03 - 80 Plus
254 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Argus SL-500 TBO 500Watt
259 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech Argus SL-500 TBO Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX 2.03 - 80 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Inter-Tech Argus SL-500 TBO Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX 2.03 - 80 Plus koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK183 kr183 krKøb
2Boligcenter DK219 kr219 krKøb
3Vivas DK239 kr308 krKøb
4CS MEGASTORE DK244 kr283 krKøb
5Proshop DK254 kr293 krKøb
6Ultrashop259 kr259 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Inter-Tech Argus SL-500 TBO Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX 2.03 - 80 Plus

PriceData har fulgt prisen på Inter-Tech Argus SL-500 TBO Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX 2.03 - 80 Plus i 179 dage. Laveste pris i perioden er 183 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 240 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 213 kr.

Den nuværende pris på 183 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 21 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for Inter-Tech Argus SL-500 TBO Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX 2.03 - 80 Plus. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for Inter-Tech Argus SL-500 TBO Strømforsyning - 500 Watt - 120 mm - ATX 2.03 - 80 Plus de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. maj 2026183 kr4 kr (2%)
25. apr. 2026187 kr31 kr (14%)
21. apr. 2026218 kr1 kr (0%)
20. apr. 2026217 kr1 kr (0%)
19. apr. 2026216 kr1 kr (0%)
17. apr. 2026215 kr2 kr (1%)
16. apr. 2026217 kr27 kr (14%)
15. apr. 2026190 kr31 kr (14%)
13. apr. 2026221 kr2 kr (1%)
11. apr. 2026223 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret