Gå til hovedindhold

Inter-Tech Argus RGB-650W CM II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Gold - AC 100/240 V - 650 Watt - aktiv PFC - sort

Pris fra 390 krtil 511 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 121 kr (24% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Argus RGB-650W CM II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Gold - AC 100/240 V - 650 Watt - aktiv PFC - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 390 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Argus RGB-650W CM II 650Watt 80 PLUS Gold
390 kr
Til butik
Argus RGB-650W CM II 650Watt 80 PLUS Gold billede

Produktinformation

Argus RGB-650W CM II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Gold - AC 100/240 V - 650 watt - aktiv PFC - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 88882147
EAN: 4260455644945
Varenr.: 995845267
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Argus RGB-650W CM II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Gold - AC 100/240 V - 650 Watt - aktiv PFC - sort
431 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Strømforsyning ATX 650 W - Inter-Tech Argus RGB-650W CM II, 80 PLUS Gold
-11%469 kr
Før 529 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Strømforsyning ATX 650 W - Inter-Tech Argus RGB-650W CM II, 80 PLUS Gold billede

Produktinformation

Argus RGB-650W CM II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Gold - AC 100/240 V - 650 Watt - aktiv PFC - sortGenereltEnhedstype: Strømforsyning - aktiv Power Factor Correction (PFC) - internFarve: SortPSU formfaktor: ATXSpecifikationsoverensstemmelse: ATX12V 2.3Strømenhed80 PLUS certificering: 80 PLUS GoldDetaljer om strømudgangskonnektorer: 1 x strøm 24 pin ATX med aftagelig 4 pin sektion | 1 x strøm 8 pin +12 V med aftagelig 4 pin sektion | 2 x 8 pin PCI Express-strøm med aftagelig 2 pin sektion | 6 x 15 pin Serial ATA strøm | 3 x 4-PIN intern strøm | 1 x 4-PIN mini-strømforsyningsforbEffektivitet: 88.54% at 20% Load90.65% at 50% Load88.93% at 100% LoadIndgangspænding: AC 100/240 VModulær Kabel Administration: JaNødvendig frekvens: 47 - 63 HzOutput Current: +3.3V - 20 A | +5V - 20 A | +12V - 54 A | -12V - 0.3 A | +5VSB - 2.5 AStrømkapacitet: 650 WattUdgangspænding: +3.3+5±12 VDiverseEgenskaber: Plexiglas-sidevindueoverspændingsbeskyttelseoverbelastningsbeskyttelsekortslutnings beskyttelseblæserhastighedsstyringsemi-modulærASUS Aura SyncMSI Mystic Light synk.ASRock Polychrome synk.GIGABYTE RGB Fusion 2.0 syncKølesystem: 140 mm ventilatorUdstyr inkluderet: Strømkabelskruerkabelbånd

Produktspecifikationer

Mærke: Inter-Tech
Kategori: Strømforsyninger
Vægt: 2.1g
EAN: 4260455644945
Varenr.: 1814801
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Strømforsyning ATX 650 W - Inter-Tech Argus RGB-650W CM II, 80 PLUS Gold
-11%489 kr
Før 549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech Argus RGB-650W CM II Strømforsyning - 650 Watt - 140 mm - ATX 2.3 - 80 Plus Gold certified
491 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Argus RGB-650W CM II 650Watt 80 PLUS Gold
499 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Argus RGB-650W CM II Strømforsyning 650Watt PSU - GEEKD.dk
511 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Argus RGB-650W CM II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Gold - AC 100/240 V - 650 Watt - aktiv PFC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Argus RGB-650W CM II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Gold - AC 100/240 V - 650 Watt - aktiv PFC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK390 kr390 krKøb
2CS MEGASTORE DK431 kr470 krKøb
3Boligcenter DK469 kr469 krKøb
4Vivas DK489 kr558 krKøb
5Proshop DK491 kr530 krKøb
6Ultrashop499 kr499 krKøb
7Geekd511 kr511 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Argus RGB-650W CM II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Gold - AC 100/240 V - 650 Watt - aktiv PFC - sort

PriceData har fulgt prisen på Argus RGB-650W CM II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Gold - AC 100/240 V - 650 Watt - aktiv PFC - sort i 185 dage. Laveste pris i perioden er 390 kr (registreret d. 7. maj 2026), højeste er 491 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 468 kr.

Den nuværende pris på 390 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 22 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for Argus RGB-650W CM II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Gold - AC 100/240 V - 650 Watt - aktiv PFC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for Argus RGB-650W CM II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Gold - AC 100/240 V - 650 Watt - aktiv PFC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
7. maj 2026390 kr4 kr (1%)
14. apr. 2026394 kr9 kr (2%)
27. feb. 2026403 kr51 kr (11%)
27. jan. 2026454 kr22 kr (5%)
26. jan. 2026476 kr4 kr (1%)
25. jan. 2026472 kr3 kr (1%)
24. jan. 2026475 kr3 kr (1%)
23. jan. 2026478 kr7 kr (1%)
22. jan. 2026471 kr4 kr (1%)
20. jan. 2026475 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret