Gå til hovedindhold

Inter-Tech Argus RGB-700W II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Bronze - AC 100/240 V - 700 Watt - aktiv PFC - sort

Pris fra 352 krtil 517 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 165 kr (32% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på Argus RGB-700W II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Bronze - AC 100/240 V - 700 Watt - aktiv PFC - sort og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 352 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Argus RGB-700W II 700Watt 80 PLUS Bronze
352 kr
Til butik
Argus RGB-700W II 700Watt 80 PLUS Bronze billede

Produktinformation

Argus RGB-700W II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Bronze - AC 100/240 V - 700 watt - aktiv PFC - sort

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 88882173
EAN: 4260455644952
Varenr.: 995840307
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Argus RGB-700W II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Bronze - AC 100/240 V - 700 Watt - aktiv PFC - sort
390 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Inter-Tech Argus RGB-700W II strømforsyning 700 W - 80 PLUS Bronze, ATX
-25%429 kr
Før 569 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Inter-Tech Argus RGB-700W II strømforsyning 700 W - 80 PLUS Bronze, ATX billede

Produktinformation

Argus RGB-700W II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Bronze - AC 100/240 V - 700 Watt - aktiv PFC - sortGenereltEnhedstype: Strømforsyning - aktiv Power Factor Correction (PFC) - internFarve: SortPSU formfaktor: ATXSpecifikationsoverensstemmelse: ATX12V 2.3Strømenhed80 PLUS certificering: 80 PLUS BronzeDetaljer om strømudgangskonnektorer: 1 x strøm 24 pin ATX med aftagelig 4 pin sektion | 1 x strøm 8 pin +12 V med aftagelig 4 pin sektion | 2 x 8 pin PCI Express-strøm med aftagelig 2 pin sektion | 6 x 15 pin Serial ATA strøm | 3 x 4-PIN intern strøm | 1 x 4-PIN mini-strømforsyningsforbEffektivitet: 86.54% at 20% Load87.99% at 50% Load84.61% at 100% LoadIndgangspænding: AC 100/240 VNødvendig frekvens: 47 - 63 HzOutput Current: +3.3V - 20 A | +5V - 20 A | +12V - 58 A | -12V - 0.3 A | +5VSB - 2.5 AStrømkapacitet: 700 WattUdgangspænding: +3.3+5±12 VDiverseEgenskaber: Plexiglas-sidevindueoverspændingsbeskyttelseoverbelastningsbeskyttelsekortslutnings beskyttelseblæserhastighedsstyringASUS Aura SyncMSI Mystic Light synk.ASRock Polychrome synk.GIGABYTE RGB Fusion 2.0 syncKølesystem: 140 mm ventilatorUdstyr inkluderet: StrømkabelskruerkabelbåndProducentgaranti<...

Produktspecifikationer

Mærke: Inter-Tech
Kategori: Strømforsyninger
Vægt: 2g
EAN: 4260455644952
Varenr.: 2095198
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Inter-Tech Argus RGB-700W II strømforsyning 700 W - 80 PLUS Bronze, ATX
-24%449 kr
Før 589 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Argus RGB-700W II 700Watt 80 PLUS Bronze
449 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Inter-Tech Argus RGB-700W II Strømforsyning - 700 Watt - 140 mm - ATX 2.3 - 80 Plus Bronze certified
506 kr
Til butik
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
Argus RGB-700W II Strømforsyning 700Watt PSU - GEEKD.dk
517 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Argus RGB-700W II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Bronze - AC 100/240 V - 700 Watt - aktiv PFC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Argus RGB-700W II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Bronze - AC 100/240 V - 700 Watt - aktiv PFC - sort koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK352 kr352 krKøb
2CS MEGASTORE DK390 kr429 krKøb
3Boligcenter DK429 kr429 krKøb
4Vivas DK449 kr518 krKøb
5Ultrashop449 kr449 krKøb
6Proshop DK506 kr545 krKøb
7Geekd517 kr517 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Argus RGB-700W II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Bronze - AC 100/240 V - 700 Watt - aktiv PFC - sort

PriceData har fulgt prisen på Argus RGB-700W II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Bronze - AC 100/240 V - 700 Watt - aktiv PFC - sort i 164 dage. Laveste pris i perioden er 352 kr (registreret d. 13. maj 2026), højeste er 520 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 464 kr.

Den nuværende pris på 352 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 22 prisfald og 10 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for Argus RGB-700W II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Bronze - AC 100/240 V - 700 Watt - aktiv PFC - sort. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for Argus RGB-700W II - Strømforsyning (intern) - ATX12V 2.3 - 80 PLUS Bronze - AC 100/240 V - 700 Watt - aktiv PFC - sort de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026352 kr7 kr (2%)
6. maj 2026359 kr8 kr (2%)
6. apr. 2026367 kr7 kr (2%)
30. mar. 2026374 kr8 kr (2%)
23. mar. 2026382 kr10 kr (3%)
16. mar. 2026392 kr8 kr (2%)
9. mar. 2026400 kr9 kr (2%)
2. mar. 2026409 kr9 kr (2%)
22. feb. 2026418 kr77 kr (16%)
13. feb. 2026495 kr4 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret