Gå til hovedindhold

iiyama ProLite XUB2493HS-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk

IiyamaComputerskærmeEAN: 4948570123841
Pris fra 913 krtil 1.229 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 316 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 820 kr 30. mar.

Sammenlign priser på iiyama ProLite XUB2493HS-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 913 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
iiyama ProLite XUB2493HS-B6 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz
913 kr
Til butik
iiyama ProLite XUB2493HS-B6 24" IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

iiyama ProLite XUB2493HS-B6 - LED-skærm - 24" (23.8" til at se) - 1920 x 1080 Full HD (1080p) @ 100 Hz - IPS - 250 cd/m² - 1300:1 - 0.5 ms - HDMI, DisplayPort - højtalere - sort, mat

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Artikel nr.: XUB2493HS-B6
EAN: 4948570123841
Varenr.: 1001923991
Gå til Geekd
TrustScore 4.5 ud af 54,2
iiyama ProLite XUB2493HS-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk
1.049 kr
Til butik
iiyama ProLite XUB2493HS-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk billede

Produktinformation

iiyama ProLite XUB2493HS-B6 24" Fuld HD HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm iiyama ProLite XUB2493HS-B6 er den perfekte skærm til dig, der ønsker skarp billedkvalitet og hurtig responstid. Denne 23,8" IPS-skærm med en opløsning på 1920 x 1080 pix

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: Gamer Skærm
EAN: 4948570123841
Varenr.: 49264730571088
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
iiyama ProLite XUB2493HS-B6 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz
1.169 kr
Til butik
iiyama ProLite XUB2493HS-B6 24 IPS 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz billede

Produktinformation

iiyama ProLite XUB2493HS-B6 24" Full HD Skærm Oplev en fantastisk visuel oplevelse med iiyama ProLite XUB2493HS-B6, en 24" skærm, der leverer en skarp opløsning på 1920 x 1080 pixels. Med en opdateringsrate på 100Hz får du glatte billeder, hvilket gør den...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Iiyama
Kategori: TV & Lyd
EAN: 4948570123841
Varenr.: 89602
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Skærm 24" iiyama ProLite XUB2493HS-B6 Full HD IPS - sort
1.209 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Skærm 24" iiyama ProLite XUB2493HS-B6 Full HD IPS - sort
1.229 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite XUB2493HS-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad iiyama ProLite XUB2493HS-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK913 kr913 krKøb
2Geekd1.049 kr1.049 krKøb
3Ultrashop1.169 kr1.169 krKøb
4Boligcenter DK1.209 kr1.209 krKøb
5Vivas DK1.229 kr1.308 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for iiyama ProLite XUB2493HS-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk

PriceData har fulgt prisen på iiyama ProLite XUB2493HS-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk i 182 dage. Laveste pris i perioden er 783 kr (registreret d. 26. december 2025), højeste er 1.113 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 881 kr.

Den nuværende pris på 913 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 23 prisfald og 21 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 44 prisændringer for iiyama ProLite XUB2493HS-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 44 prisændringer for iiyama ProLite XUB2493HS-B6 24 1920 x 1080 (Full HD) HDMI DisplayPort 100Hz Pivot Skærm - GEEKD.dk de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 2026913 kr20 kr (2%)
31. maj 2026933 kr20 kr (2%)
30. maj 2026913 kr60 kr (7%)
24. maj 2026853 kr60 kr (7%)
17. maj 2026913 kr10 kr (1%)
14. maj 2026903 kr50 kr (6%)
9. maj 2026853 kr50 kr (6%)
7. maj 2026903 kr11 kr (1%)
4. maj 2026914 kr21 kr (2%)
30. apr. 2026935 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret