Gå til hovedindhold

Håndcreme Meraki Northern Dawn - COSMOS-økologisk, fugtgivende med mandelolie & aloe vera, appelsin-cedertræ-duft

MerakiLotion og fugtighedscremeEAN: 5707644529564
Pris fra 78 krtil 139 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 61 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 77,95 kr 14. mar.

Sammenlign priser på Håndcreme Meraki Northern Dawn - COSMOS-økologisk, fugtgivende med mandelolie & aloe vera, appelsin-cedertræ-duft og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 78 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Ren-velvaereshop.dk
TrustScore 4 ud af 53,9
Meraki Håndcreme, Northern dawn, 50ml.
78 kr
Til butik
Meraki Håndcreme, Northern dawn, 50ml. billede

Produktinformation

Bløde, velplejede hænder - uden en fedtet fornemmelse.

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Meraki
EAN: 5707644529564
Varenr.: 43158
Gå til NiceHair.dk
TrustScore 5 ud af 54,7
Meraki Hand Creme - Northern Dawn 50 ml
-25%97 kr
Før 129,95 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Meraki Hand Creme - Northern Dawn 50 ml billede

Produktinformation

Meraki Hand Cream Northern Dawn er en super skøn og nærende håndcreme der blødgør, beskytter og fugter tørre hænder. Plej dine hænder med denne skønne økologisk certificeret håndcreme, Northern Dawn, fra Meraki som dufter skønt, med aloe vera, mandelolie...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Lotion & Moisturizer
EAN: 5707644529564
Varenr.: 86137
Gå til Likehome.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Håndcreme Meraki Northern Dawn - COSMOS-økologisk, fugtgivende med mandelolie & aloe vera, appelsin-cedertræ-duft
119 kr
Til butik
Håndcreme Meraki Northern Dawn - COSMOS-økologisk, fugtgivende med mandelolie & aloe vera, appelsin-cedertræ-duft billede

Produktinformation

Oplev den ultimative pleje til dine hænder med Meraki´s håndcreme, Northern Dawn. Denne håndcreme, som er en del af Northern Dawn-serien, kombinerer elegant design med en luksuriøs formel, der efterlader dine hænder silkebløde og næret uden en fedtet forn...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Meraki
Kategori: Håndcreme
Farve: Hvid
EAN: 5707644529564
Varenr.: 15271
Gå til Rikki Tikki Shop
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Meraki - Håndcreme, Northern dawn
129,95 kr
Til butik
Gå til Lyko DK
TrustScore 3 ud af 52,6
Meraki Northern Dawn Hand Cream 50 ml
139 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndcreme Meraki Northern Dawn - COSMOS-økologisk, fugtgivende med mandelolie & aloe vera, appelsin-cedertræ-duft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Håndcreme Meraki Northern Dawn - COSMOS-økologisk, fugtgivende med mandelolie & aloe vera, appelsin-cedertræ-duft koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Ren-velvaereshop.dk78 kr78 krKøb
2NiceHair.dk97 kr97 krKøb
3Likehome.dk119 kr119 krKøb
4Rikki Tikki Shop129,95 kr129,95 krKøb
5Lyko DK139 kr139 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Håndcreme Meraki Northern Dawn - COSMOS-økologisk, fugtgivende med mandelolie & aloe vera, appelsin-cedertræ-duft

PriceData har fulgt prisen på Håndcreme Meraki Northern Dawn - COSMOS-økologisk, fugtgivende med mandelolie & aloe vera, appelsin-cedertræ-duft i 138 dage. Laveste pris i perioden er 50,44 kr (registreret d. 19. januar 2026), højeste er 89 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 77 kr.

Den nuværende pris på 78 kr er tæt på normalprisen. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for Håndcreme Meraki Northern Dawn - COSMOS-økologisk, fugtgivende med mandelolie & aloe vera, appelsin-cedertræ-duft. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for Håndcreme Meraki Northern Dawn - COSMOS-økologisk, fugtgivende med mandelolie & aloe vera, appelsin-cedertræ-duft de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. apr. 202678 kr8,95 kr (10%)
13. apr. 202686,95 kr8,95 kr (11%)
1. apr. 202678 kr
14. mar. 202677,95 kr5 kr (6%)
13. mar. 202682,95 kr5 kr (6%)
24. feb. 202677,95 kr5,09 kr (7%)
20. feb. 202672,86 kr5,09 kr (7%)
27. jan. 202677,95 kr27,51 kr (55%)
19. jan. 202650,44 kr38,56 kr (43%)
17. jan. 202689 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret