Gå til hovedindhold

Jungle Gym Hy-land projekt 8 - Godkendt til offentlig brug

Jungle GymLegetøjEAN: 5705858029306
Pris fra 34.999 krtil 41.499 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 6.500 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 34.798 kr 13. apr.

Sammenlign priser på Hy-land projekt 8 - Godkendt til offentlig brug og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 34999 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
HY-LAND Projekt 8 Legetårn
-16%34.999 kr
Før 41.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
HY-LAND Projekt 8 Legetårn billede

Produktinformation

Legetårn Projekt 8 består af: 3 tårne med klatrevæg, 3 tårne med tag, sandkasse og stige samt 1 rutsjebane. Legepladsens sikkerhedsareal: 77 m2 Max. antal brugere på samme tid: 12 børn Dimensioner: B: 6,8 meter D: 4,7 meter Dimensioner inkl. sikkerhedsare...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HY-LAND
Kategori: Best selling products
EAN: 5705858029306
Varenr.: 42438333137148
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hy-land Projekt 8
41.499 kr
Til butik
Hy-land Projekt 8 billede

Produktinformation

HY-LAND PROJEKT 8 Projekt 8 består af 3 tårne med klatrevæg, 3 tårne med tag, sandkasse og stige samt 1 rutsjebane.Legepladsens sikkerhedsareal: 77 m2Max. antal brugere på samme tid: 12 børn Dimensioner:B: 6,8 meter D: 4,7 meter Dimensioner inkl. sikkerhedsareal: B: 10,3 meter D: 7,4 meter Derudover indeholder det:- Opsætningsvejledning- Logbog- Møtrikbeskyttere- Pulverlakerede håndgreb- Skridsikre klatresten- Monteringsbeslag til taget- Skridsikre pulverlakerede stigetrin- Beslag til fastgø...

Produktspecifikationer

Mærke: Jungle Gym
Kategori: Legetårne
Vægt: 40g
Artikel nr.: 810-108
EAN: 5705858029306
Varenr.: 1493889
Gå til Jmkiil.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hy-land projekt 8_Godkendt til offentlig brug
41.499 kr
Til butik
Hy-land projekt 8_Godkendt til offentlig brug billede

Produktinformation

Når du ønsker at skabe en sikker og sjov legeplads, der kan holde til livlig leg i mange år, er Hy-land Projekt 8 godkendt til offentlig brug et oplagt valg. Dette solide og gennemtænkte legetårn er EN-1176 godkendt og opfylder dermed alle krav til offent...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NSH Nordic
Kategori: Legetårne til offentlig brug
EAN: 5705858029306
Varenr.: 28020
Gå til Legehus.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hy-land projekt 8 - Godkendt til offentlig brug
41.499 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hy-land projekt 8 - Godkendt til offentlig brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hy-land projekt 8 - Godkendt til offentlig brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven34.999 kr34.999 krKøb
2Homeshop DK41.499 kr41.499 krKøb
3Jmkiil.dk41.499 kr41.499 krKøb
4Legehus.dk41.499 kr41.499 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hy-land projekt 8 - Godkendt til offentlig brug

PriceData har fulgt prisen på Hy-land projekt 8 - Godkendt til offentlig brug i 151 dage. Laveste pris i perioden er 33.930 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 35.048 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 34.770 kr.

Den nuværende pris på 34.999 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 8 prisændringer for Hy-land projekt 8 - Godkendt til offentlig brug. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 8 prisændringer for Hy-land projekt 8 - Godkendt til offentlig brug de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
14. maj 202634.999 kr198 kr (1%)
24. apr. 202634.801 kr3 kr (0%)
13. apr. 202634.798 kr250 kr (1%)
11. apr. 202635.048 kr250 kr (1%)
20. mar. 202634.798 kr250 kr (1%)
16. mar. 202635.048 kr307 kr (1%)
5. jan. 202634.741 kr811 kr (2%)
2. jan. 202633.930 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret