Gå til hovedindhold

Jungle Gym Hy-land projekt 5 med gynge - Godkendt til offentlig brug

Jungle GymLegetøjEAN: 5705858041186
Pris fra 26.700 krtil 29.949 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 3.249 kr (11% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 25.389 kr 31. maj

Sammenlign priser på Hy-land projekt 5 med gynge - Godkendt til offentlig brug og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 26700 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Hy-Land Projekt 5 + Swing Modul
-11%26.700 kr
Før 29.949 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hy-Land Projekt 5 + Swing Modul billede

Produktinformation

Projekt 5 består af 2 tårne med klatrevæg, 1 tårn med tag, sandkasse og stige, 1 gyngemodul samt 1 rutsjebane. Derudover indeholder det:- Opsætningsvejledning- Logbog- Møtrikbeskyttere- Pulverlakerede håndgreb- Skridsikre klatresten- Monteringsbeslag til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HY-LAND
Kategori: Best selling products
EAN: 5705858041186
Varenr.: 50309927207242
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hy-land Projekt 5 + Gynge Modul
29.949 kr
Til butik
Hy-land Projekt 5 + Gynge Modul billede

Produktinformation

HY-LAND PROJEKT 5 + GYNGE MODUL Projekt 5 består af 2 tårne med klatrevæg, 1 tårn med tag, sandkasse og stige, 1 gyngemodul samt 1 rutsjebane.Legepladsens sikkerhedsareal: 54 m2Max. antal brugere på samme tid: 6 børn Dimensioner:B: 5,4 meter D: 7,7 meter Dimensioner inkl. sikkerhedsareal: B: 9,8 meter D: 9,4 meter Derudover indeholder det:- Opsætningsvejledning- Logbog- Møtrikbeskyttere- Pulverlakerede håndgreb- Skridsikre klatresten- Monteringsbeslag til taget- Skridsikre pulverlakerede sti...

Produktspecifikationer

Mærke: Jungle Gym
Kategori: Legetårne
Vægt: 40g
Artikel nr.: 810-105SM
EAN: 5705858041186
Varenr.: 1668886
Gå til Jmkiil.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hy-land projekt 5 med gynge_Godkendt til offentlig brug
29.949 kr
Til butik
Hy-land projekt 5 med gynge_Godkendt til offentlig brug billede

Produktinformation

Hy land projekt 5 med gynge godkendt til offentlig brug er skabt til dig, der ønsker et trygt, solidt og sjovt udendørs aktivitetstårn, som børnene vil vende tilbage til igen og igen. Med både rutsjebane og gynge får du et komplet legetårn, der opfylder a...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NSH Nordic
Kategori: Legetårne til offentlig brug
EAN: 5705858041186
Varenr.: 28050
Gå til Legehus.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hy-land projekt 5 med gynge - Godkendt til offentlig brug
29.949 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hy-land projekt 5 med gynge - Godkendt til offentlig brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hy-land projekt 5 med gynge - Godkendt til offentlig brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven26.700 kr26.700 krKøb
2Homeshop DK29.949 kr29.949 krKøb
3Jmkiil.dk29.949 kr29.949 krKøb
4Legehus.dk29.949 kr29.949 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hy-land projekt 5 med gynge - Godkendt til offentlig brug

PriceData har fulgt prisen på Hy-land projekt 5 med gynge - Godkendt til offentlig brug i 142 dage. Laveste pris i perioden er 25.389 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 26.700 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26.173 kr.

Den nuværende pris på 26.700 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Hy-land projekt 5 med gynge - Godkendt til offentlig brug. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Hy-land projekt 5 med gynge - Godkendt til offentlig brug de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202626.700 kr1.311 kr (5%)
31. maj 202625.389 kr1.311 kr (5%)
30. maj 202626.700 kr1.311 kr (5%)
21. maj 202625.389 kr1.311 kr (5%)
20. maj 202626.700 kr1.311 kr (5%)
24. apr. 202625.389 kr508 kr (2%)
13. apr. 202625.897 kr803 kr (3%)
11. apr. 202626.700 kr803 kr (3%)
20. mar. 202625.897 kr803 kr (3%)
16. mar. 202626.700 kr257 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret