Gå til hovedindhold

Jungle Gym Hy-land projekt 4 med gynge_Godkendt til offentlig brug

Jungle GymLegetøjEAN: 5705858041179
Pris fra 28.929 krtil 33.599 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 4.670 kr (14% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 28.246 kr 31. maj

Sammenlign priser på Hy-land projekt 4 med gynge_Godkendt til offentlig brug og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 28929 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Hy-Land - Projekt 4 + Swing Modul
-14%28.929 kr
Før 33.599 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hy-Land - Projekt 4 + Swing Modul billede

Produktinformation

Projekt 4 med gyngemodul består af 1 tårn med klatrevæg, 2 tårne med tag, sandkasse, 1 gyngemodul og stige samt 1 rutsjebane. Max. antal brugere på samme tid: 6 børnLegepladsens sikkerhedsareal: 47 m2Dimensioner:B: 7,7 meter D: 6,4 meterDimensioner inkl.

Produktspecifikationer

Mærke: HY-LAND
Kategori: Best selling products
EAN: 5705858041179
Varenr.: 50309927174474
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hy-land Projekt 4 + Gynge Modul
33.599 kr
Til butik
Hy-land Projekt 4 + Gynge Modul billede

Produktinformation

HY-LAND PROJEKT 4 + GYNGE MODUL Projekt 4 med gyngemodul består af 1 tårn med klatrevæg, 2 tårne med tag, sandkasse, 1 gyngemodul og stige samt 1 rutsjebane.Max. antal brugere på samme tid: 6 børn Legepladsens sikkerhedsareal: 47 m2 Dimensioner:B: 7,7 meter D: 6,4 meter Dimensioner inkl. sikkerhedsareal: B: 12,6 meter D: 8,0 meter Derudover indeholder det:- Opsætningsvejledning- Logbog- Møtrikbeskyttere- Pulverlakerede håndgreb- Skridsikre klatresten- Monteringsbeslag til taget- Skridsikre p...

Produktspecifikationer

Mærke: Jungle Gym
Kategori: Legetårne
Vægt: 40g
Artikel nr.: 810-104SM
EAN: 5705858041179
Varenr.: 1668885
Gå til Jmkiil.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hy-land projekt 4 med gynge_Godkendt til offentlig brug
33.599 kr
Til butik
Hy-land projekt 4 med gynge_Godkendt til offentlig brug billede

Produktinformation

At vælge det rette legetårn kan betyde mange timers glæde og aktivitet for børnene både i haven derhjemme og på offentlige legepladser. Med hy land projekt 4 med gynge godkendt til offentlig brug får du et robust og gennemtestet legetårn, der lever op ti...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NSH Nordic
Kategori: Legetårne til offentlig brug
EAN: 5705858041179
Varenr.: 28040
Gå til Legehus.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hy-land projekt 4 gynge - Godkendt til offentlig brug
33.599 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hy-land projekt 4 med gynge_Godkendt til offentlig brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hy-land projekt 4 med gynge_Godkendt til offentlig brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven28.929 kr28.929 krKøb
2Homeshop DK33.599 kr33.599 krKøb
3Jmkiil.dk33.599 kr33.599 krKøb
4Legehus.dk33.599 kr33.599 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hy-land projekt 4 med gynge_Godkendt til offentlig brug

PriceData har fulgt prisen på Hy-land projekt 4 med gynge_Godkendt til offentlig brug i 152 dage. Laveste pris i perioden er 27.536 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 28.929 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 28.596 kr.

Den nuværende pris på 28.929 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Hy-land projekt 4 med gynge_Godkendt til offentlig brug. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Hy-land projekt 4 med gynge_Godkendt til offentlig brug de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202628.929 kr683 kr (2%)
31. maj 202628.246 kr683 kr (2%)
30. maj 202628.929 kr683 kr (2%)
21. maj 202628.246 kr683 kr (2%)
20. maj 202628.929 kr683 kr (2%)
24. apr. 202628.246 kr575 kr (2%)
13. apr. 202628.821 kr108 kr (0%)
11. apr. 202628.929 kr108 kr (0%)
20. mar. 202628.821 kr108 kr (0%)
5. jan. 202628.929 kr1.393 kr (5%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret