Gå til hovedindhold

Nordic Play HY-LAND Q Projekt 4 + Swing Modul - 810-214SM

Nordic PlayLegetøjEAN: 5705858049762
Pris fra 39.999 krtil 47.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 8.000 kr (17% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 39.158 kr 13. apr.

Sammenlign priser på HY-LAND Q Projekt 4 + Swing Modul - 810-214SM og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 39999 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Hy-Land - Projekt Q4S + gynge modul
-15%39.999 kr
Før 46.999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hy-Land - Projekt Q4S + gynge modul billede

Produktinformation

Godkendt legetårne med 2 legetårn og rutsjebane! Projekt Q4S består af 2 tårne med træ tag og begge med klatrevæg og klatrenet. De to tårne er forbundet med en bro. Endvidere leveres projektet med et gyngemodul inklusiv 2 gynger i kraftig kvalitet. Inklus...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HY-LAND
Kategori: Best selling products
EAN: 5705858049762
Varenr.: 50309928386890
Gå til Jmkiil.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hy-land projekt Q4 med gynge
46.999 kr
Til butik
Hy-land projekt Q4 med gynge billede

Produktinformation

Hy-land projekt Q4 med gynge er en omfattende legeplads-løsning, der bringer timevis af glæde til de yngste familiemedlemmer. Hvis du leder efter et legetårn, der kombinerer en sjov rutsjebane med den velkendte leg på gynge, får du her et solidt valg, hvo...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NSH Nordic
Kategori: Legetårne til offentlig brug
EAN: 5705858049762
Varenr.: 28140
Gå til Legehus.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hy-land projekt Q4 med gynge
46.999 kr
Til butik
Hy-land projekt Q4 med gynge billede

Produktinformation

Hy-land projekt Q4 med gynge - Ultimativt legetårn til eventyrlig leg Forestil dig latter og livlige stemmer, mens børnene suser op ad stigen, ivrige efter at udforske deres helt eget slot, klatreunivers eller hemmelige hytte. Med Hy-land projekt Q4 forva...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Legehus.dk
Kategori: Legetårne til offentlig brug
EAN: 5705858049762
Varenr.: 2814
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
HY-LAND Q Projekt 4 + Swing Modul - 810-214SM
47.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HY-LAND Q Projekt 4 + Swing Modul - 810-214SM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HY-LAND Q Projekt 4 + Swing Modul - 810-214SM koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven39.999 kr39.999 krKøb
2Jmkiil.dk46.999 kr46.999 krKøb
3Legehus.dk46.999 kr46.999 krKøb
4Homeshop DK47.999 kr47.999 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HY-LAND Q Projekt 4 + Swing Modul - 810-214SM

PriceData har fulgt prisen på HY-LAND Q Projekt 4 + Swing Modul - 810-214SM i 97 dage. Laveste pris i perioden er 39.158 kr (registreret d. 20. marts 2026), højeste er 39.999 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 39.600 kr.

Den nuværende pris på 39.999 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 2 prisfald og 4 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 7 prisændringer for HY-LAND Q Projekt 4 + Swing Modul - 810-214SM. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 7 prisændringer for HY-LAND Q Projekt 4 + Swing Modul - 810-214SM de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
8. maj 202639.999 kr446 kr (1%)
24. apr. 202639.553 kr395 kr (1%)
13. apr. 202639.158 kr841 kr (2%)
11. apr. 202639.999 kr841 kr (2%)
20. mar. 202639.158 kr841 kr (2%)
16. mar. 202639.999 kr663 kr (2%)
25. feb. 202639.336 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret