Gå til hovedindhold

Jungle Gym Hy-land projekt 3 med gynge_Godkendt til offentlig brug

Jungle GymLegetøjEAN: 5705858041162
Pris fra 24.100 krtil 26.749 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.649 kr (10% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 22.650 kr 31. maj

Sammenlign priser på Hy-land projekt 3 med gynge_Godkendt til offentlig brug og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24100 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Hy-Land - Projekt 3 + Gynge modul
-10%24.100 kr
Før 26.749 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hy-Land - Projekt 3 + Gynge modul billede

Produktinformation

Projekt 3 med gyngemodul - består af 1 tårn med klatrevæg, 1 tårn med tag, 1 sandkasse og 1 stige, 1 gyngemodul samt 1 rutsjebane. Legepladsens sikkerhedsareal: 45 m2Max. antal brugere på samme tid: 5 børnDimensioner:B: 8,6 meter D: 3,0 meterDimensioner i...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HY-LAND
Kategori: Best selling products
EAN: 5705858041162
Varenr.: 50309927141706
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hy-land Projekt 3 + Gynge Modul
26.749 kr
Til butik
Hy-land Projekt 3 + Gynge Modul billede

Produktinformation

HY-LAND PROJEKT 3 + GYNGE MODUL Projekt 3 med gyngemodul består af 1 tårn med klatrevæg, 1 tårn med tag, 1 sandkasse og 1 stige, 1 gyngemodul samt 1 rutsjebane. Legepladsens sikkerhedsareal: 45 m2Max. antal brugere på samme tid: 5 børn Dimensioner:B: 8,6 meter D: 3,0 meter Dimensioner inkl. sikkerhedsareal: B: 10,8 meter D: 7,8 meter Derudover indeholder det: • Opsætningsvejledning • Logbog • Møtrikbeskyttere • Pulverlakerede håndgreb • Skridsikre klatresten • Monteringsbeslag til taget • S...

Produktspecifikationer

Mærke: Jungle Gym
Kategori: Legetårne
Vægt: 40g
Artikel nr.: 810-103SM
EAN: 5705858041162
Varenr.: 1668882
Gå til Jmkiil.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hy-land projekt 3 med gynge_Godkendt til offentlig brug
26.749 kr
Til butik
Hy-land projekt 3 med gynge_Godkendt til offentlig brug billede

Produktinformation

Drømmer du om et legeunivers, hvor børn kan lege, klatre og gynge trygt sammen? Hy-land projekt 3 med gynge skaber rammen om mange timers aktiv leg både hjemme i haven eller på offentlige legepladser. Løsningen er EN-1176 godkendt, hvilket betyder, at de...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NSH Nordic
Kategori: Legetårne til offentlig brug
EAN: 5705858041162
Varenr.: 28030
Gå til Legehus.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hy-land projekt 3 gynge - Godkendt til offentlig brug
26.749 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hy-land projekt 3 med gynge_Godkendt til offentlig brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hy-land projekt 3 med gynge_Godkendt til offentlig brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven24.100 kr24.100 krKøb
2Homeshop DK26.749 kr26.749 krKøb
3Jmkiil.dk26.749 kr26.749 krKøb
4Legehus.dk26.749 kr26.749 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hy-land projekt 3 med gynge_Godkendt til offentlig brug

PriceData har fulgt prisen på Hy-land projekt 3 med gynge_Godkendt til offentlig brug i 152 dage. Laveste pris i perioden er 22.650 kr (registreret d. 24. april 2026), højeste er 24.100 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 23.562 kr.

Den nuværende pris på 24.100 kr er 2% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 11 prisændringer for Hy-land projekt 3 med gynge_Godkendt til offentlig brug. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 11 prisændringer for Hy-land projekt 3 med gynge_Godkendt til offentlig brug de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202624.100 kr1.450 kr (6%)
31. maj 202622.650 kr1.450 kr (6%)
30. maj 202624.100 kr1.450 kr (6%)
21. maj 202622.650 kr1.450 kr (6%)
20. maj 202624.100 kr1.450 kr (6%)
24. apr. 202622.650 kr689 kr (3%)
13. apr. 202623.339 kr761 kr (3%)
11. apr. 202624.100 kr761 kr (3%)
20. mar. 202623.339 kr761 kr (3%)
16. mar. 202624.100 kr42 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret