Gå til hovedindhold

Jungle Gym Hy-land projekt 6 med gynge - Godkendt til offentlig brug

Jungle GymLegetøjEAN: 5705858041193
Pris fra 31.699 krtil 37.549 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 5.850 kr (16% besparelse)

Tidsbegrænset tilbud

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 31.210 kr 31. maj

Sammenlign priser på Hy-land projekt 6 med gynge - Godkendt til offentlig brug og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 31699 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Bolig & Haven
TrustScore 5 ud af 54,6
Hy-Land - Projekt 6 + Swing Modul
-16%31.699 kr
Før 37.549 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hy-Land - Projekt 6 + Swing Modul billede

Produktinformation

Projekt 6 består af 2 tårne med klatrevæg, 2 tårne med tag, sandkasse, 1 gyngemodul og stige samt 1 rutsjebane. Derudover indeholder det:- Opsætningsvejledning- Logbog- Møtrikbeskyttere- Pulverlakerede håndgreb- Skridsikre klatresten- Monteringsbeslag til...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HY-LAND
Kategori: Best selling products
EAN: 5705858041193
Varenr.: 50309927305546
Gå til Homeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hy-land Projekt 6 + Gynge Modul
37.549 kr
Til butik
Hy-land Projekt 6 + Gynge Modul billede

Produktinformation

HY-LAND PROJEKT 6 + GYNGE MODUL Projekt 6 består af 2 tårne med klatrevæg, 2 tårne med tag, sandkasse, 1 gyngemodul og stige samt 1 rutsjebane.Legepladsens sikkerhedsareal: 62 m2Max. antal brugere på samme tid: 8 børn Dimensioner:B: 6,8 meter D: 7,8 meter Dimensioner inkl. sikkerhedsareal: B: 11,1 meter D: 9,4 meter Derudover indeholder det:- Opsætningsvejledning- Logbog- Møtrikbeskyttere- Pulverlakerede håndgreb- Skridsikre klatresten- Monteringsbeslag til taget- Skridsikre pulverlakerede s...

Produktspecifikationer

Mærke: Jungle Gym
Kategori: Legetårne
Vægt: 40g
Artikel nr.: 810-106SM
EAN: 5705858041193
Varenr.: 1668887
Gå til Jmkiil.dk
TrustScore 5 ud af 54,6
E-mærke certificeret
Hy-land projekt 6 med gynge_Godkendt til offentlig brug
37.549 kr
Til butik
Hy-land projekt 6 med gynge_Godkendt til offentlig brug billede

Produktinformation

Vil du gerne give børnene timevis af sjov og aktivitet i haven eller på fællesarealet? Hy-land projekt 6 med gynge godkendt til offentlig brug er et solidt legetårn, som både kan klare den daglige leg i private haver og de mange glade børn på offentlige l...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: NSH Nordic
Kategori: Legetårne til offentlig brug
EAN: 5705858041193
Varenr.: 28060
Gå til Legehus.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hy-land projekt 6 med gynge - Godkendt til offentlig brug
37.549 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hy-land projekt 6 med gynge - Godkendt til offentlig brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Hy-land projekt 6 med gynge - Godkendt til offentlig brug koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Bolig & Haven31.699 kr31.699 krKøb
2Homeshop DK37.549 kr37.549 krKøb
3Jmkiil.dk37.549 kr37.549 krKøb
4Legehus.dk37.549 kr37.549 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Hy-land projekt 6 med gynge - Godkendt til offentlig brug

PriceData har fulgt prisen på Hy-land projekt 6 med gynge - Godkendt til offentlig brug i 151 dage. Laveste pris i perioden er 30.427 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 31.699 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31.441 kr.

Den nuværende pris på 31.699 kr er tæt på normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 5 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 12 prisændringer for Hy-land projekt 6 med gynge - Godkendt til offentlig brug. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 12 prisændringer for Hy-land projekt 6 med gynge - Godkendt til offentlig brug de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202631.699 kr489 kr (2%)
31. maj 202631.210 kr489 kr (2%)
30. maj 202631.699 kr489 kr (2%)
21. maj 202631.210 kr489 kr (2%)
20. maj 202631.699 kr489 kr (2%)
24. apr. 202631.210 kr313 kr (1%)
13. apr. 202631.523 kr176 kr (1%)
11. apr. 202631.699 kr176 kr (1%)
20. mar. 202631.523 kr176 kr (1%)
16. mar. 202631.699 kr11 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret