Gå til hovedindhold

Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanium alloy - smart ur med rem - titanium - sølv - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - sølv

HuaweiArmbåndsureEAN: 6942103168192
Pris fra 3.229 krtil 3.930 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 701 kr (18% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.200 kr 18. mar.

Sammenlign priser på Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanium alloy - smart ur med rem - titanium - sølv - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - sølv og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 3229 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Huawei Watch GT 6 Pro 46 mm Sølv SmartWatch
3.229 kr
Til butik
Huawei Watch GT 6 Pro 46 mm Sølv SmartWatch billede

Produktinformation

Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanlegering - smart ur med rem - titanium - sølv - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47" - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - sølv

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 55020FTT
EAN: 6942103168192
Varenr.: 1003603554
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanium alloy - smart ur med rem - titanium - sølv - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - sølv
3.288 kr
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Huawei Watch GT 6 Pro 46 mm Str. ONE SIZE Sølv Unisex
-16%3.289 kr
Før 3.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Huawei Watch GT 6 Pro 46 mm Str. ONE SIZE Sølv Unisex billede

Produktinformation

Huawei Watch GT 6 Pro er et avanceret sports- og smartwatch, der kombinerer lang batteritid, præcis tracking og et robust design til både træning og hverdagsbrug. I praksis betyder det, at du kan træne uden at bekymre dig om opladning i flere uger, samtidig med at du får pålidelig GPS og stabile målinger, uanset om du løber, cykler eller bevæger dig i kuperet terræn. Det opdaterede dual-band GNSS-system sikrer, at dine ruter registreres mere præcist, mens TruSense-systemet hjælper dig med at forstå din puls, restitution og generelle belastning, så du bedre kan styre din træning. Uret understøtter mere end 100 sportsprofiler og giver dig konkrete data undervejs, så du kan følge din udvikling og justere tempo og indsats. Funktioner som Cycling Virtual Power og avancerede træningsdata gør det muligt at få indsigt i din præstation direkte på håndleddet.

Produktspecifikationer

Mærke: Huawei
Kategori: sportsure
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 6942103168192
Varenr.: 355735
Gå til Salgsbutikken.dk
TrustScore 5 ud af 54,8
E-mærke certificeret
Huawei Watch GT6 Pro 46mm (Atum-B29M), titanium
3.355 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Huawei Watch GT 6 Pro 46 mm Sølv SmartWatch
3.799 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei Watch GT 6 Pro 46mm - Titanium
3.899 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Huawei Watch GT 6 Pro 46mm (titanium)
3.899 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Huawei Watch GT 6 Pro 46mm - Titanium
3.930 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanium alloy - smart ur med rem - titanium - sølv - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanium alloy - smart ur med rem - titanium - sølv - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - sølv koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK3.229 kr3.229 krKøb
2CS MEGASTORE DK3.288 kr3.288 krKøb
3Løbeshop DK3.289 kr3.289 krKøb
4Salgsbutikken.dk3.355 kr3.355 krKøb
5Ultrashop3.799 kr3.799 krKøb
6Proshop DK3.899 kr3.899 krKøb
7Komplett DK3.899 kr3.899 krKøb
8Teknikproffset DK3.930 kr3.979 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanium alloy - smart ur med rem - titanium - sølv - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - sølv

PriceData har fulgt prisen på Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanium alloy - smart ur med rem - titanium - sølv - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - sølv i 124 dage. Laveste pris i perioden er 3.200 kr (registreret d. 1. marts 2026), højeste er 3.599 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 3.339 kr.

Den nuværende pris på 3.229 kr er 3% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 76 prisfald og 13 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanium alloy - smart ur med rem - titanium - sølv - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - sølv. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanium alloy - smart ur med rem - titanium - sølv - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - sølv de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20263.229 kr21 kr (1%)
24. maj 20263.250 kr15 kr (0%)
23. maj 20263.265 kr1 kr (0%)
22. maj 20263.266 kr11 kr (0%)
21. maj 20263.277 kr19 kr (1%)
19. maj 20263.296 kr11 kr (0%)
18. maj 20263.307 kr12 kr (0%)
17. maj 20263.319 kr12 kr (0%)
16. maj 20263.331 kr12 kr (0%)
15. maj 20263.343 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret