Gå til hovedindhold

Huawei Watch GT 6 - 41 mm - rustfrit stål - smart ur med milanesisk rem - guld - håndledsstørrelse: 130-190 mm - display 1.32 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 37.5 g - guld

HuaweiArmbåndsureEAN: 6942103168239
Pris fra 1.954 krtil 2.746 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 792 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.835 kr 1. maj

Sammenlign priser på Huawei Watch GT 6 - 41 mm - rustfrit stål - smart ur med milanesisk rem - guld - håndledsstørrelse: 130-190 mm - display 1.32 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 37.5 g - guld og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1954 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Huawei Watch GT 6 41 mm Guld SmartWatch
1.954 kr
Til butik
Huawei Watch GT 6 41 mm Guld SmartWatch billede

Produktinformation

Huawei Watch GT 6 - 41 mm - rustfrit stål - smart ur med milanesisk rem - guld - håndledsstørrelse: 130-190 mm - display 1.32" - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 37.5 g - guld

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 55020FTP
EAN: 6942103168239
Varenr.: 1003603551
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei Watch GT 6 - 41 mm - rustfrit stål - smart ur med milanesisk rem - guld - håndledsstørrelse: 130-190 mm - display 1.32 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 37.5 g - guld
1.992 kr
Til butik
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Huawei Watch GT 6 41 mm Str. ONE SIZE Guld Unisex
2.299 kr
Til butik
Huawei Watch GT 6 41 mm Str. ONE SIZE Guld Unisex billede

Produktinformation

Huawei Watch GT 6 41 mm er et let og stilrent sportsur, der kombinerer præcis tracking med et kompakt design til både træning og hverdagsbrug. Den mindre størrelse gør uret velegnet til et slankere håndled, uden at gå på kompromis med funktionalitet eller batteritid. Den skarpe AMOLED-skærm sikrer tydelig visning af data, selv i stærkt lys, mens dual-band GNSS giver præcis registrering af dine ruter under løb, cykling og andre udendørs aktiviteter. Uret understøtter en bred vifte af sportsprofiler og leverer detaljerede træningsdata som puls, SpO2, VO2 Max og restitution, så du kan følge din udvikling over tid. Samtidig giver de indbyggede sundhedsfunktioner indsigt i blandt andet søvn og daglig aktivitet. Den lange batteritid gør uret velegnet til både daglig brug og træning over flere dage uden behov for hyppig opladning.

Produktspecifikationer

Mærke: Huawei
Kategori: smartwatches
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 6942103168239
Varenr.: 355745
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei Watch GT 6 41mm - Guld
2.299 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Huawei Watch GT 6 41mm (gold)
2.299 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Huawei Watch GT 6 41 mm - AMOLED 1,32" - Guld
-4%2.699 kr
Før 2.799 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Huawei Watch GT 6 41 mm - AMOLED 1,32" - Guld
-4%2.719 kr
Før 2.819 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Huawei Watch GT 6 41mm - Gold
2.746 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei Watch GT 6 - 41 mm - rustfrit stål - smart ur med milanesisk rem - guld - håndledsstørrelse: 130-190 mm - display 1.32 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 37.5 g - guld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei Watch GT 6 - 41 mm - rustfrit stål - smart ur med milanesisk rem - guld - håndledsstørrelse: 130-190 mm - display 1.32 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 37.5 g - guld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.954 kr1.954 krKøb
2CS MEGASTORE DK1.992 kr1.992 krKøb
3Løbeshop DK2.299 kr2.299 krKøb
4Proshop DK2.299 kr2.299 krKøb
5Komplett DK2.299 kr2.299 krKøb
6Boligcenter DK2.699 kr2.699 krKøb
7Vivas DK2.719 kr2.798 krKøb
8Teknikproffset DK2.746 kr2.795 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Huawei Watch GT 6 - 41 mm - rustfrit stål - smart ur med milanesisk rem - guld - håndledsstørrelse: 130-190 mm - display 1.32 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 37.5 g - guld

PriceData har fulgt prisen på Huawei Watch GT 6 - 41 mm - rustfrit stål - smart ur med milanesisk rem - guld - håndledsstørrelse: 130-190 mm - display 1.32 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 37.5 g - guld i 180 dage. Laveste pris i perioden er 1.835 kr (registreret d. 1. maj 2026), højeste er 2.242 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.982 kr.

Den nuværende pris på 1.954 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 54 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Huawei Watch GT 6 - 41 mm - rustfrit stål - smart ur med milanesisk rem - guld - håndledsstørrelse: 130-190 mm - display 1.32 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 37.5 g - guld. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Huawei Watch GT 6 - 41 mm - rustfrit stål - smart ur med milanesisk rem - guld - håndledsstørrelse: 130-190 mm - display 1.32 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 37.5 g - guld de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.954 kr26 kr (1%)
30. maj 20261.928 kr26 kr (1%)
27. maj 20261.902 kr11 kr (1%)
26. maj 20261.913 kr12 kr (1%)
25. maj 20261.925 kr12 kr (1%)
24. maj 20261.937 kr11 kr (1%)
23. maj 20261.948 kr12 kr (1%)
22. maj 20261.960 kr3 kr (0%)
18. maj 20261.957 kr11 kr (1%)
17. maj 20261.968 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret