Gå til hovedindhold

Huawei WATCH GT6 3,35 cm (1.32") AMOLED 41 mm Digital 466 x 466 pixel Berøringsskærm Guld

HuaweiArmbåndsureEAN: 6942103168246
Pris fra 1.848 krtil 2.419 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 571 kr (24% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 1.462 kr 29. maj

Sammenlign priser på Huawei WATCH GT6 3,35 cm (1.32") AMOLED 41 mm Digital 466 x 466 pixel Berøringsskærm Guld og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 1848 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Huawei WATCH GT6 3,35 cm (1.32") AMOLED 41 mm Digital 466 x 466 pixel Berøringsskærm Guld
1.848 kr
Til butik
Huawei WATCH GT6 3,35 cm (1.32") AMOLED 41 mm Digital 466 x 466 pixel Berøringsskærm Guld billede

Produktinformation

Huawei WATCH GT6. Skærm diagonal: 3,35 cm (1.32"), Skærmteknologi: AMOLED, Skærmopløsning: 466 x 466 pixel, Berøringsskærm. Flash-hukommelse: 64 GB. Batterikapacitet: 540 mAh. Vægt: 37,5 g. Bånd, farve: Hvid

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 55020FTN
EAN: 6942103168246
Varenr.: 1003603550
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Huawei Watch GT 6 41 mm Str. ONE SIZE Hvid Unisex
1.999 kr
Til butik
Huawei Watch GT 6 41 mm Str. ONE SIZE Hvid Unisex billede

Produktinformation

Huawei Watch GT 6 41 mm er et let og stilrent sportsur, der kombinerer præcis tracking med et kompakt design til både træning og hverdagsbrug. Den mindre størrelse gør uret velegnet til et slankere håndled, uden at gå på kompromis med funktionalitet eller batteritid. Den skarpe AMOLED-skærm sikrer tydelig visning af data, selv i stærkt lys, mens dual-band GNSS giver præcis registrering af dine ruter under løb, cykling og andre udendørs aktiviteter. Uret understøtter en bred vifte af sportsprofiler og leverer detaljerede træningsdata som puls, SpO2, VO2 Max og restitution, så du kan følge din udvikling over tid. Samtidig giver de indbyggede sundhedsfunktioner indsigt i blandt andet søvn og daglig aktivitet. Den lange batteritid gør uret velegnet til både daglig brug og træning over flere dage uden behov for hyppig opladning.

Produktspecifikationer

Mærke: Huawei
Kategori: smartwatches
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 6942103168246
Varenr.: 355741
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei Watch GT 6 -
1.999 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei Watch GT 6 41mm - Hvid
1.999 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Huawei Watch GT 6 41mm (white)
1.999 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Huawei Watch GT 6 41mm - White
2.173 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Smartwatch Huawei Watch GT6 41 mm - AMOLED 1,32" - Guld/Hvid
2.399 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Smartwatch Huawei Watch GT6 41 mm - AMOLED 1,32" - Guld/Hvid
2.419 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei WATCH GT6 3,35 cm (1.32") AMOLED 41 mm Digital 466 x 466 pixel Berøringsskærm Guld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei WATCH GT6 3,35 cm (1.32") AMOLED 41 mm Digital 466 x 466 pixel Berøringsskærm Guld koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK1.848 kr1.848 krKøb
2Løbeshop DK1.999 kr1.999 krKøb
3CS MEGASTORE DK1.999 kr1.999 krKøb
4Proshop DK1.999 kr1.999 krKøb
5Komplett DK1.999 kr1.999 krKøb
6Teknikproffset DK2.173 kr2.252 krKøb
7Boligcenter DK2.399 kr2.399 krKøb
8Vivas DK2.419 kr2.498 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Huawei WATCH GT6 3,35 cm (1.32") AMOLED 41 mm Digital 466 x 466 pixel Berøringsskærm Guld

PriceData har fulgt prisen på Huawei WATCH GT6 3,35 cm (1.32") AMOLED 41 mm Digital 466 x 466 pixel Berøringsskærm Guld i 182 dage. Laveste pris i perioden er 1.462 kr (registreret d. 29. maj 2026), højeste er 1.928 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 1.708 kr.

Den nuværende pris på 1.848 kr er 8% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 31 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 50 prisændringer for Huawei WATCH GT6 3,35 cm (1.32") AMOLED 41 mm Digital 466 x 466 pixel Berøringsskærm Guld. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 50 prisændringer for Huawei WATCH GT6 3,35 cm (1.32") AMOLED 41 mm Digital 466 x 466 pixel Berøringsskærm Guld de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 20261.848 kr8 kr (0%)
2. jun. 20261.856 kr1 kr (0%)
31. maj 20261.857 kr3 kr (0%)
30. maj 20261.854 kr392 kr (27%)
29. maj 20261.462 kr450 kr (24%)
28. maj 20261.912 kr112 kr (6%)
27. maj 20261.800 kr132 kr (8%)
24. maj 20261.668 kr3 kr (0%)
22. maj 20261.665 kr2 kr (0%)
16. maj 20261.667 kr154 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret