Gå til hovedindhold

Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanium alloy - smart ur med rem - composite woven - brun - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - brun

HuaweiArmbåndsureEAN: 6942103168208
Pris fra 2.487 krtil 2.929 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 442 kr (15% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 2.308 kr 10. apr.

Sammenlign priser på Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanium alloy - smart ur med rem - composite woven - brun - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - brun og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 2487 kr. 9 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
Huawei Watch GT 6 Pro 46 mm Brun Sølv SmartWatch
2.487 kr
Til butik
Huawei Watch GT 6 Pro 46 mm Brun Sølv SmartWatch billede

Produktinformation

Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanlegering - smart ur med rem - komposit vævet - brun - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47" - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - brun

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 55020FTS
EAN: 6942103168208
Varenr.: 1003603553
Gå til Løbeshop DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Huawei Watch GT 6 Pro 46 mm Str. ONE SIZE Brun Unisex
-14%2.498 kr
Før 2.899 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Huawei Watch GT 6 Pro 46 mm Str. ONE SIZE Brun Unisex billede

Produktinformation

Huawei Watch GT 6 Pro er et avanceret sports- og smartwatch, der kombinerer lang batteritid, præcis tracking og et robust design til både træning og hverdagsbrug. I praksis betyder det, at du kan træne uden at bekymre dig om opladning i flere uger, samtidig med at du får pålidelig GPS og stabile målinger, uanset om du løber, cykler eller bevæger dig i kuperet terræn. Det opdaterede dual-band GNSS-system sikrer, at dine ruter registreres mere præcist, mens TruSense-systemet hjælper dig med at forstå din puls, restitution og generelle belastning, så du bedre kan styre din træning. Uret understøtter mere end 100 sportsprofiler og giver dig konkrete data undervejs, så du kan følge din udvikling og justere tempo og indsats. Funktioner som Cycling Virtual Power og avancerede træningsdata gør det muligt at få indsigt i din præstation direkte på håndleddet.

Produktspecifikationer

Mærke: Huawei
Kategori: sportsure
Størrelse: Str. ONE SIZE
EAN: 6942103168208
Varenr.: 355733
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanium alloy - smart ur med rem - composite woven - brun - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - brun
2.585 kr
Til butik
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
Huawei Watch GT 6 Pro 46mm - Brown
2.831 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Huawei Watch GT 6 Pro 46 mm - brun/sølv smartwatch
-17%2.899 kr
Før 3.499 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Huawei Watch GT 6 Pro 46mm - Brown
2.899 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
Huawei Watch GT 6 Pro 46mm (brown)
2.899 kr
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Huawei Watch GT 6 Pro 46 mm - brun/sølv smartwatch
-17%2.919 kr
Før 3.519 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
Huawei Watch GT 6 Pro 46 mm Brun Sølv SmartWatch
2.929 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanium alloy - smart ur med rem - composite woven - brun - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - brun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanium alloy - smart ur med rem - composite woven - brun - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - brun koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK2.487 kr2.487 krKøb
2Løbeshop DK2.498 kr2.498 krKøb
3CS MEGASTORE DK2.585 kr2.585 krKøb
4Teknikproffset DK2.831 kr2.880 krKøb
5Boligcenter DK2.899 kr2.899 krKøb
6Proshop DK2.899 kr2.899 krKøb
7Komplett DK2.899 kr2.899 krKøb
8Vivas DK2.919 kr2.988 krKøb
9Ultrashop2.929 kr2.929 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanium alloy - smart ur med rem - composite woven - brun - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - brun

PriceData har fulgt prisen på Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanium alloy - smart ur med rem - composite woven - brun - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - brun i 118 dage. Laveste pris i perioden er 2.308 kr (registreret d. 10. april 2026), højeste er 2.888 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 2.522 kr.

Den nuværende pris på 2.487 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 62 prisfald og 27 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 90 prisændringer for Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanium alloy - smart ur med rem - composite woven - brun - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - brun. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 90 prisændringer for Huawei Watch GT 6 Pro - 46 mm - titanium alloy - smart ur med rem - composite woven - brun - håndledsstørrelse: 140-210 mm - display 1.47 - Bluetooth 6.0 BR/EDR + BLE, NFC - 54.7 g - brun de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 20262.487 kr2 kr (0%)
27. maj 20262.485 kr36 kr (1%)
26. maj 20262.449 kr12 kr (0%)
25. maj 20262.461 kr12 kr (0%)
24. maj 20262.473 kr12 kr (0%)
23. maj 20262.485 kr24 kr (1%)
21. maj 20262.461 kr12 kr (0%)
18. maj 20262.473 kr12 kr (0%)
16. maj 20262.485 kr1 kr (0%)
15. maj 20262.486 kr99 kr (4%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret