Gå til hovedindhold

HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell / Intel Arc 140T - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0199485084381
Pris fra 22.951 krtil 27.500 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 4.549 kr (17% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21.863 kr 10. apr.

Sammenlign priser på HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell / Intel Arc 140T - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 22951 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Zbook X G1i 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 255H 32GB 1TB Intel Arc 140T Windows 11 Pro
22.951 kr
Til butik
HP Zbook X G1i 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 255H 32GB 1TB Intel Arc 140T Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell / Intel Arc 140T - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B72V5ET#UUW
EAN: 0199485084381
Varenr.: 1003458589
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook X G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 7 255H | 32GB | 1TB
23.012 kr
Til butik
HP ZBook X G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 7 255H | 32GB | 1TB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 7 255H, Op til 13 TOPS (NPU), 32GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 PRO, 16" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite m. Travel (TRV) & Predictive Detection Alerts (PDA) Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Onsite with Travel (TRV) and Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 4y Onsite with Travel (TRV), Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: B72V5ET#UUW
EAN: 0199485084381
Varenr.: 3408121
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell / Intel Arc 140T - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic
23.072 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Zbook X G1i Intel Core Ultra 7 32gb 1000gb Rtx Pro 500 Bw 16 tommer
23.999 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HP ZBook X G1i 16" Mobil arbetsstation WUXGA
27.500 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell / Intel Arc 140T - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell / Intel Arc 140T - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK22.951 kr22.951 krKøb
2Proshop DK23.012 kr23.012 krKøb
3CS MEGASTORE DK23.072 kr23.072 krKøb
4Dustin DK23.999 kr24.085,25 krKøb
5Komplett DK27.500 kr27.500 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell / Intel Arc 140T - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell / Intel Arc 140T - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic i 168 dage. Laveste pris i perioden er 16.900 kr (registreret d. 21. december 2025), højeste er 27.109 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 22.638 kr.

Den nuværende pris på 22.951 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 1% den seneste måned. Der er registreret 44 prisfald og 34 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 79 prisændringer for HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell / Intel Arc 140T - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 79 prisændringer for HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - NVIDIA RTX PRO 500 Blackwell / Intel Arc 140T - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
4. jun. 202622.951 kr122 kr (1%)
2. jun. 202623.073 kr61 kr (0%)
1. jun. 202623.134 kr86 kr (0%)
30. maj 202623.220 kr182 kr (1%)
29. maj 202623.402 kr337 kr (1%)
28. maj 202623.065 kr61 kr (0%)
27. maj 202623.126 kr61 kr (0%)
26. maj 202623.065 kr122 kr (1%)
24. maj 202623.187 kr70 kr (0%)
23. maj 202623.117 kr122 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret