Gå til hovedindhold

HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation

HPBærbare computereEAN: 0199485084367
Pris fra 27.857 krtil 33.168,11 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 5.311,11 kr (16% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 24.823 kr 26. apr.

Sammenlign priser på HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 27857 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Zbook X G1i 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 255H 32GB 1TB Intel Arc 140T Windows 11 Pro
27.857 kr
Til butik
HP Zbook X G1i 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 255H 32GB 1TB Intel Arc 140T Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B72V6ET#UUW
EAN: 0199485084367
Varenr.: 1003458590
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook X G1i - 16" | RTX Pro 2000 | Intel® Core™ Ultra 7 255H | 32GB | 1TB
28.040 kr
Til butik
HP ZBook X G1i - 16" | RTX Pro 2000 | Intel® Core™ Ultra 7 255H | 32GB | 1TB billede

Produktinformation

NVIDIA RTX Pro 2000 8GB, Intel® Core™ Ultra 7 255H, Op til 13 TOPS (NPU), 32GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 PRO, 16" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite m. Travel (TRV) & Predictive Detection Alerts (PDA) Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Onsite with Travel (TRV) and Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 4y Onsite with Travel (TRV), Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: B72V6ET#UUW
EAN: 0199485084367
Varenr.: 3408118
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Zbook X G1i Intel Core Ultra 7 32gb 1000gb Rtx Pro 2000 Bw 16 tommer
28.749 kr
Til butik
Hp Zbook X G1i Intel Core Ultra 7 32gb 1000gb Rtx Pro 2000 Bw 16 tommer billede

Produktinformation

16" WUXGA IPS, 400 nits og 100 % sRGB til farvekorrekt arbejde Intel Core Ultra 7 255H med 5,1 GHz boost, bygget til tunge opgaver NVIDIA RTX PRO 2000 Blackwell 8 GB GDDR7 øger hastigheden på rendering og AI 1 TB PCIe 4.0 NVMe SSD og 32 GB DDR5, indlæs filer og multitask hurtigt WiFi 7, Thunderbolt 4 og Gigabit Ethernet holder teams forbundet...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Workstations
Artikel nr.: B72V6ET#UUW
EAN: 0199485084367
Varenr.: 5020066738
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation
33.168,11 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK27.857 kr27.857 krKøb
2Proshop DK28.040 kr28.040 krKøb
3Dustin DK28.749 kr28.835,25 krKøb
4CS MEGASTORE DK33.168,11 kr33.168,11 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation

PriceData har fulgt prisen på HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation i 152 dage. Laveste pris i perioden er 20.999 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 29.318 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 26.629 kr.

Den nuværende pris på 27.857 kr er 5% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 38 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 81 prisændringer for HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 81 prisændringer for HP ZBook X G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic - med HP 3 år Onsite med Prognoseoversigt og Rejse til Mobil Arbejdsstation de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202627.857 kr123 kr (0%)
1. jun. 202627.734 kr60 kr (0%)
31. maj 202627.674 kr305 kr (1%)
30. maj 202627.979 kr428 kr (2%)
28. maj 202627.551 kr244 kr (1%)
27. maj 202627.795 kr244 kr (1%)
26. maj 202627.551 kr61 kr (0%)
25. maj 202627.612 kr183 kr (1%)
24. maj 202627.795 kr61 kr (0%)
23. maj 202627.856 kr123 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret