Gå til hovedindhold

HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0199251997457
Pris fra 24.788 krtil 31.624 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 6.836 kr (22% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 21.066 kr 18. apr.

Sammenlign priser på HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 24788 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP ZBook 8 G1i 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 255H 32GB 1TB Intel Arc 140T Windows 11 Pro
24.788 kr
Til butik
HP ZBook 8 G1i 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 255H 32GB 1TB Intel Arc 140T Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B72SZET#UUW
EAN: 0199251997457
Varenr.: 1003383037
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook 8 G1i - 14" | RTX 500 ADA | Intel® Core™ Ultra 7 255H | 32GB | 1TB
24.849 kr
Til butik
HP ZBook 8 G1i - 14" | RTX 500 ADA | Intel® Core™ Ultra 7 255H | 32GB | 1TB billede

Produktinformation

NVIDIA RTX 500 ADA 4GB, Intel® Core™ Ultra 7 255H, Op til 13 TOPS (NPU), 32GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 PRO, 14" (1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite med Active Care + Travel Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Premium Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade HP 4y Premium Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade HP 5y Premium Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: B72SZET#UUW
EAN: 0199251997457
Varenr.: 3373838
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HP ZBook 8 G1i 14" Mobile Workstation WUXGA
24.990 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic
27.488 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Zbook 8 G1i 14 Intel Core Ultra 7 32gb 1000gb Rtx 500 Ada 14 tommer
31.624 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK24.788 kr24.788 krKøb
2Proshop DK24.849 kr24.849 krKøb
3Komplett DK24.990 kr24.990 krKøb
4CS MEGASTORE DK27.488 kr27.488 krKøb
5Dustin DK31.624 kr31.710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic i 182 dage. Laveste pris i perioden er 16.295 kr (registreret d. 15. januar 2026), højeste er 24.808 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 21.798 kr.

Den nuværende pris på 24.788 kr er 14% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 30 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe, TLC - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202624.788 kr52 kr (0%)
1. jun. 202624.736 kr72 kr (0%)
31. maj 202624.808 kr72 kr (0%)
30. maj 202624.736 kr67 kr (0%)
29. maj 202624.669 kr61 kr (0%)
28. maj 202624.730 kr149 kr (1%)
26. maj 202624.581 kr38 kr (0%)
25. maj 202624.543 kr36 kr (0%)
24. maj 202624.579 kr125 kr (1%)
23. maj 202624.454 kr82 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret