Gå til hovedindhold

HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0199485008875
Pris fra 20.608 krtil 27.312,15 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 6.704,15 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 19.809 kr 18. maj

Sammenlign priser på HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20608 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook 8 G1i - 16" | RTX 500 ADA | Intel® Core™ Ultra 7 255H | 32GB | 512GB
20.608 kr
Til butik
HP ZBook 8 G1i - 16" | RTX 500 ADA | Intel® Core™ Ultra 7 255H | 32GB | 512GB billede

Produktinformation

NVIDIA RTX 500 ADA 4GB, Intel® Core™ Ultra 7 255H, Op til 13 TOPS (NPU), 32GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 16" (1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite med Active Care + Travel Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Premium Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade HP 4y Premium Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade HP 5y Premium Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: B72T2ET#UUW
EAN: 0199485008875
Varenr.: 3373837
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP ZBook 8 G1i 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 255H 32GB 512GB Intel Arc 140T Windows 11 Pro
20.989 kr
Til butik
HP ZBook 8 G1i 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 255H 32GB 512GB Intel Arc 140T Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 16" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: B72T2ET#UUW
EAN: 0199485008875
Varenr.: 1003431535
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HP ZBook 8 G1i 16" Mobil arbetsstation WUXGA
24.275 kr
Til butik
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic
27.312,15 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK20.608 kr20.608 krKøb
2CompuMail DK20.989 kr20.989 krKøb
3Komplett DK24.275 kr24.275 krKøb
4CS MEGASTORE DK27.312,15 kr27.312,15 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic i 182 dage. Laveste pris i perioden er 16.091 kr (registreret d. 17. januar 2026), højeste er 21.676 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 19.763 kr.

Den nuværende pris på 20.608 kr er 4% over normalprisen. Prisen er steget 2% den seneste måned. Der er registreret 42 prisfald og 41 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for HP ZBook 8 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255H / op til 5.1 GHz - Win 11 Pro - RTX 500 Ada - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe, TLC - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202620.608 kr182 kr (1%)
28. maj 202620.426 kr383 kr (2%)
26. maj 202620.043 kr30 kr (0%)
24. maj 202620.013 kr74 kr (0%)
23. maj 202619.939 kr67 kr (0%)
22. maj 202619.872 kr63 kr (0%)
18. maj 202619.809 kr125 kr (1%)
17. maj 202619.934 kr7 kr (0%)
16. maj 202619.927 kr17 kr (0%)
15. maj 202619.910 kr138 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret