Gå til hovedindhold

HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255HX / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0199485083506
Pris fra 33.951 krtil 43.999 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 10.048 kr (23% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 30.541 kr 19. maj

Sammenlign priser på HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255HX / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 33951 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP ZBook Fury G1i Mobile Workstation 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 255HX 32GB 1TB Intel Graphics Windows 11 Pro
33.951 kr
Til butik
HP ZBook Fury G1i Mobile Workstation 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 255HX 32GB 1TB Intel Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255HX / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: 98L65ET#UUW
EAN: 0199485083506
Varenr.: 1003487314
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook Fury G1i - 16" | RTX Pro 2000 | Intel® Core™ Ultra 7 255HX | 32GB | 1TB
34.012 kr
Til butik
HP ZBook Fury G1i - 16" | RTX Pro 2000 | Intel® Core™ Ultra 7 255HX | 32GB | 1TB billede

Produktinformation

NVIDIA RTX Pro 2000 8GB, Intel® Core™ Ultra 7 255HX, Op til 13 TOPS (NPU), 32GB RAM, 1TB SSD, Windows 11 PRO, 16" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4 Tastaturlayout: Nordisk

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: 98L65ET#UUW
EAN: 0199485083506
Varenr.: 3408119
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255HX / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic
34.721 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Zbook Fury G1i Intel Core Ultra 7 32gb 1000gb Rtx Pro 2000 Bw 16 tommer
43.999 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255HX / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255HX / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK33.951 kr33.951 krKøb
2Proshop DK34.012 kr34.012 krKøb
3CS MEGASTORE DK34.721 kr34.721 krKøb
4Dustin DK43.999 kr44.085,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255HX / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255HX / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic i 166 dage. Laveste pris i perioden er 24.980 kr (registreret d. 23. januar 2026), højeste er 36.524 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 31.831 kr.

Den nuværende pris på 33.951 kr er 7% over normalprisen. Prisen er steget 10% den seneste måned. Der er registreret 33 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 58 prisændringer for HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255HX / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 58 prisændringer for HP ZBook Fury 16 G1i Mobile Workstation - AI PC, AI Workstation - Intel Core Ultra 7 - 255HX / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - RTX PRO 2000 Blackwell - 32 GB RAM - 1 TB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - meteorsølv - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
2. jun. 202633.951 kr61 kr (0%)
1. jun. 202634.012 kr233 kr (1%)
31. maj 202634.245 kr122 kr (0%)
30. maj 202634.123 kr182 kr (1%)
29. maj 202634.305 kr518 kr (2%)
28. maj 202633.787 kr390,12 kr (1%)
27. maj 202633.396,88 kr2.672,88 kr (9%)
22. maj 202630.724 kr1 kr (0%)
21. maj 202630.723 kr121 kr (0%)
20. maj 202630.602 kr61 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret