Gå til hovedindhold

HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0199251430008
Pris fra 10.127 krtil 13.750 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3.623 kr (26% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 10127 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ProBook 4 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 16GB | 512GB
10.127 kr
Til butik
HP ProBook 4 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 7 255U, Op til 12 TOPS (NPU), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 16" (1920x1200 (WUXGA)), Wifi 6E (802.11a/b/g/n/ac/ax) + Bluetooth, Service & Support: 1 års offsite Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Essential Offsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Premium Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade HP 4y Premium Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: AD2R6ET#UUW
EAN: 0199251430008
Varenr.: 3373851
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic
10.240 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP ProBook 4 G1i Notebook AI 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 255U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
10.327 kr
Til butik
HP ProBook 4 G1i Notebook AI 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 255U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AD2R6ET#UUW
EAN: 0199251430008
Varenr.: 1003318542
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Probook 4 G1i 16 Intel Core Ultra 7 16gb 512gb 16 tommer
10.624 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HP ProBook 4 G1i 16" WUXGA Notebook AI
13.750 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK10.127 kr10.127 krKøb
2CS MEGASTORE DK10.240 kr10.240 krKøb
3CompuMail DK10.327 kr10.327 krKøb
4Dustin DK10.624 kr10.710,25 krKøb
5Komplett DK13.750 kr13.750 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic i 183 dage. Laveste pris i perioden er 7.699 kr (registreret d. 2. december 2025), højeste er 10.778 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 10.019 kr.

Den nuværende pris på 10.127 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 4% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 17 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 47 prisændringer for HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 47 prisændringer for HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202610.127 kr51 kr (1%)
30. maj 202610.178 kr51 kr (1%)
23. maj 202610.127 kr81 kr (1%)
22. maj 202610.208 kr61 kr (1%)
13. maj 202610.269 kr61 kr (1%)
11. maj 202610.330 kr61 kr (1%)
9. maj 202610.391 kr61 kr (1%)
6. maj 202610.452 kr142 kr (1%)
5. maj 202610.594 kr59 kr (1%)
2. maj 202610.535 kr7 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret