Gå til hovedindhold

HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0199251430114
Pris fra 9.262 krtil 11.990 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 2.728 kr (23% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 9262 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ProBook 4 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 16GB | 512GB
9.262 kr
Til butik
HP ProBook 4 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 5 225U, Op til 12 TOPS (NPU), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 16" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 1 års offsite Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Essential Offsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Premium Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade HP 4y Premium Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: AD2R5ET#UUW
EAN: 0199251430114
Varenr.: 3368990
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Probook 4 G1i 16 Intel Core Ultra 5 16gb 512gb 16 tommer
9.624 kr
Til butik
Hp Probook 4 G1i 16 Intel Core Ultra 5 16gb 512gb 16 tommer billede

Produktinformation

16-tommers 16:10 IPS-skærm, WUXGA 1920x1200, antirefleks 300 nits Intel Core Ultra 5 med Intel AI Boost gør samarbejde og opkald hurtigere 16 GB DDR5 5600 MHz med en ledig SO‑DIMM-slot, kan opgraderes til 32 GB 512 GB NVMe SSD, WiFi 7 og porte inkl. HDMI 2.1 til nem docking Erhvervssikkerhed med TPM 2.0 samt BIOS- og tændingsadgangskodebeskyttelse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: AD2R5ET#UUW
EAN: 0199251430114
Varenr.: 5020055516
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP ProBook 4 G1i Notebook AI 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 225U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
9.678 kr
Til butik
HP ProBook 4 G1i Notebook AI 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 225U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AD2R5ET#UUW
EAN: 0199251430114
Varenr.: 1003318541
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic
10.753 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HP ProBook 4 G1i 16" WUXGA Notebook AI
11.990 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK9.262 kr9.262 krKøb
2Dustin DK9.624 kr9.710,25 krKøb
3CompuMail DK9.678 kr9.678 krKøb
4CS MEGASTORE DK10.753 kr10.753 krKøb
5Komplett DK11.990 kr11.990 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic i 170 dage. Laveste pris i perioden er 7.821 kr (registreret d. 16. december 2025), højeste er 11.634 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 9.917 kr.

Den nuværende pris på 9.262 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 8% den seneste måned. Der er registreret 17 prisfald og 19 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 37 prisændringer for HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 37 prisændringer for HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20269.262 kr569 kr (6%)
28. maj 20269.831 kr259 kr (3%)
27. maj 202610.090 kr259 kr (3%)
2. maj 20269.831 kr4 kr (0%)
29. apr. 20269.827 kr177 kr (2%)
26. apr. 20269.650 kr562 kr (6%)
10. apr. 202610.212 kr267 kr (3%)
8. apr. 202610.479 kr349 kr (3%)
31. mar. 202610.130 kr560 kr (5%)
28. mar. 202610.690 kr944 kr (8%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret