Gå til hovedindhold

HP ProBook 4 G1iR Notebook AI - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200

HPBærbare computereEAN: 0199251432347
Pris fra 8.952 krtil 9.222 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 270 kr (3% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 8.365 kr 18. maj

Sammenlign priser på HP ProBook 4 G1iR Notebook AI - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 8952 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ProBook 4 G1i - 14" | Intel® Core 5 120U | 16GB | 512GB
8.952 kr
Til butik
HP ProBook 4 G1i - 14" | Intel® Core 5 120U | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core 5 120U, 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 14" (1920x1200 (WUXGA)), Wifi 6E (802.11a/b/g/n/ac/ax) + Bluetooth, Service & Support: 1 års offsite Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Essential Offsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Premium Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade HP 4y Premium Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: AD2R0ET#UUW
EAN: 0199251432347
Varenr.: 3373827
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Probook 4 G1ir 14 Intel Core 5 16gb 512gb 14 tommer
9.033 kr
Til butik
Hp Probook 4 G1ir 14 Intel Core 5 16gb 512gb 14 tommer billede

Produktinformation

14" 1920×1200 UWVA-skærm, 16:10-format og 300 cd/m² lysstyrke Intel Core Ultra 5, 2 performance-kerner + 8 effektive kerner op til 5 GHz 16 GB DDR5 5600 MHz-hukommelse med ekstra SO-DIMM-slot til opgraderinger 512 GB PCIe NVMe SSD til hurtig opstart og hurtig filadgang WiFi 6E, Bluetooth 5.3, Full HD-webcam, TPM og spildresistent tastatur...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: AD2R0ET#UUW
EAN: 0199251432347
Varenr.: 5020055518
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ProBook 4 G1iR Notebook AI - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200
9.042 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP ProBook 4 G1iR Notebook AI 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 120U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
9.222 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ProBook 4 G1iR Notebook AI - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ProBook 4 G1iR Notebook AI - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK8.952 kr8.952 krKøb
2Dustin DK9.033 kr9.119,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK9.042 kr9.042 krKøb
4CompuMail DK9.222 kr9.222 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ProBook 4 G1iR Notebook AI - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200

PriceData har fulgt prisen på HP ProBook 4 G1iR Notebook AI - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 6.850 kr (registreret d. 5. januar 2026), højeste er 10.597 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.841 kr.

Den nuværende pris på 8.952 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 4% den seneste måned. Der er registreret 50 prisfald og 35 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 84 prisændringer for HP ProBook 4 G1iR Notebook AI - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 84 prisændringer for HP ProBook 4 G1iR Notebook AI - Intel Core 5 - 120U / op til 5 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 20268.952 kr81 kr (1%)
30. maj 20269.033 kr172 kr (2%)
28. maj 20268.861 kr5 kr (0%)
27. maj 20268.866 kr149 kr (2%)
23. maj 20268.717 kr180 kr (2%)
22. maj 20268.537 kr28 kr (0%)
20. maj 20268.509 kr144 kr (2%)
18. maj 20268.365 kr54 kr (1%)
17. maj 20268.419 kr141 kr (2%)
16. maj 20268.560 kr7 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret