Gå til hovedindhold

HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0199251430930
Pris fra 7.930 krtil 11.490 kr
5 forhandlere

Prisforskel: 3.560 kr (31% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic og køb billigst

5 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 7930 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ProBook 4 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 16GB | 512GB
7.930 kr
Til butik
HP ProBook 4 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 5 225U, Op til 12 TOPS (NPU), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 14" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 1 års offsite Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Essential Offsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Premium Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade HP 4y Premium Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) and Defective Media Retention (DMR) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: AD2R3ET#UUW
EAN: 0199251430930
Varenr.: 3368983
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Probook 4 G1i 14 Intel Core Ultra 5 16gb 512gb 14 tommer
9.624 kr
Til butik
Hp Probook 4 G1i 14 Intel Core Ultra 5 16gb 512gb 14 tommer billede

Produktinformation

14" 1920x1200 16:10 UWVA-skærm giver mere lodret arbejdsområde Intel Core Ultra 5 225U med hybridkerner holder apps responsive 16 GB DDR5 og 512 GB NVMe SSD leverer hurtig indlæsning og lagring WiFi 7 og Bluetooth 5.4 giver hurtigere og mere stabil tilslutning Windows 11 Pro, TPM og adgangskodebeskyttelse holder virksomhedsdata sikre...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: AD2R3ET#UUW
EAN: 0199251430930
Varenr.: 5020055514
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP ProBook 4 G1i Notebook AI 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 225U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
9.678 kr
Til butik
HP ProBook 4 G1i Notebook AI 14" 1920 x 1200 (WUXGA) 225U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AD2R3ET#UUW
EAN: 0199251430930
Varenr.: 1003318539
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic
10.200 kr
Til butik
Gå til Komplett DK
TrustScore 2.5 ud af 52,4
E-mærke certificeret
HP ProBook 4 G1i 14" WUXGA Notebook AI
11.490 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 5 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK7.930 kr7.930 krKøb
2Dustin DK9.624 kr9.710,25 krKøb
3CompuMail DK9.678 kr9.678 krKøb
4CS MEGASTORE DK10.200 kr10.200 krKøb
5Komplett DK11.490 kr11.490 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic i 145 dage. Laveste pris i perioden er 7.930 kr (registreret d. 17. april 2026), højeste er 9.625 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 8.358 kr.

Den nuværende pris på 7.930 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 9 prisfald og 6 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 16 prisændringer for HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 16 prisændringer for HP ProBook 4 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 14 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
17. apr. 20267.930 kr493 kr (6%)
10. apr. 20268.423 kr3 kr (0%)
9. apr. 20268.426 kr1 kr (0%)
3. apr. 20268.425 kr2 kr (0%)
31. mar. 20268.427 kr1.198 kr (12%)
27. mar. 20269.625 kr1.198 kr (14%)
23. mar. 20268.427 kr2 kr (0%)
18. mar. 20268.429 kr2 kr (0%)
12. mar. 20268.431 kr4 kr (0%)
19. feb. 20268.435 kr1 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret