Gå til hovedindhold

HP HP 72 Printhoved fotosort/grå C9380A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0808736779593
Pris fra 718 krtil 1.272,38 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 554,38 kr (44% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP HP 72 Printhoved fotosort/grå C9380A Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 718 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 72 / C9380A Grey Photo Ink
718 kr
Til butik
HP 72 / C9380A Grey Photo Ink billede

Produktinformation

Grå, foto-sort, printhoved, for DesignJet HD Pro MFP, SD Pro MFP, T1100, T1120, T1200, T1300, T2300, T770, T790, T795

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: C9380A
EAN: 0808736779593
Varenr.: 2093383
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Printhoved HP 72 C9380A, Grå/Sort
770 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 72 Sort & Grå Printhead C9380A Original
779 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Printhoved Blækprinter Grå Foto-sort C9380A
848 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Printerhoved No.72 Grey & Photo Sort
869 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 72 Printhoved fotosort/grå C9380A Modsvarer: N/A
919 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Printhoved Blækprinter Grå Foto-sort C9380A
1.019 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 72 Printhoved C9380a grå / Photo Sort
1.091,39 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Printhoved C9380A mat grå/sort
1.272,38 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 72 Printhoved fotosort/grå C9380A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 72 Printhoved fotosort/grå C9380A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK718 kr757 krKøb
2CS MEGASTORE DK770 kr809 krKøb
3Tonerland.dk779 kr779 krKøb
4CompuMail DK848 kr848 krKøb
5Dustin DK869 kr955,25 krKøb
6InkClub DK919 kr919 krKøb
7Ultrashop1.019 kr1.019 krKøb
8Hertels Boresko1.091,39 kr1.091,39 krKøb
9RedOffice Konpap1.272,38 kr1.272,38 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 72 Printhoved fotosort/grå C9380A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 72 Printhoved fotosort/grå C9380A Modsvarer: N/A i 134 dage. Laveste pris i perioden er 718 kr (registreret d. 18. april 2026), højeste er 744 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 735 kr.

Den nuværende pris på 718 kr er den laveste registrerede pris. Det er et godt tidspunkt at købe. Der er registreret 3 prisfald og 1 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 5 prisændringer for HP HP 72 Printhoved fotosort/grå C9380A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 5 prisændringer for HP HP 72 Printhoved fotosort/grå C9380A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
18. apr. 2026718 kr18 kr (2%)
6. feb. 2026736 kr2 kr (0%)
4. feb. 2026738 kr6 kr (1%)
2. feb. 2026744 kr4 kr (1%)
20. jan. 2026740 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret