Gå til hovedindhold

HP HP 72 Printhoved cyan/magenta C9383A Modsvarer: N/A

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0808736779609
Pris fra 721 krtil 1.289,53 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 568,53 kr (44% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 686 kr 7. maj

Sammenlign priser på HP HP 72 Printhoved cyan/magenta C9383A Modsvarer: N/A og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 721 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 72 / C9383A Cyan Ink
721 kr
Til butik
HP 72 / C9383A Cyan Ink billede

Produktinformation

Cyan, magenta, printhoved, for DesignJet T1100, T1100ps, T1200, T1200ps, T1300, T610, T620, T770, T790

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blaek Toner Forbrugsstoffer
Artikel nr.: C9383A
EAN: 0808736779609
Varenr.: 2093566
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Printhoved HP 72 C9383A, Magenta/Cyan
769 kr
Til butik
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 72 Magenta & Cyan Printhead Original
780 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP Printhoved Blækprinter Cyan Magenta C9383A
848 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Printerhoved No.72 Magenta & Cyan - T1100
869 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 72 Printhoved cyan/magenta C9383A Modsvarer: N/A
929 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP Printhoved Blækprinter Cyan Magenta C9383A
1.019 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 72 Printhoved C9383a Magenta / Cyan
1.082,36 kr
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Printhoved C9383A cyan/magental
1.289,53 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 72 Printhoved cyan/magenta C9383A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP HP 72 Printhoved cyan/magenta C9383A Modsvarer: N/A koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK721 kr760 krKøb
2CS MEGASTORE DK769 kr808 krKøb
3Tonerland.dk780 kr780 krKøb
4CompuMail DK848 kr848 krKøb
5Dustin DK869 kr955,25 krKøb
6InkClub DK929 kr929 krKøb
7Ultrashop1.019 kr1.019 krKøb
8Hertels Boresko1.082,36 kr1.082,36 krKøb
9RedOffice Konpap1.289,53 kr1.289,53 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP HP 72 Printhoved cyan/magenta C9383A Modsvarer: N/A

PriceData har fulgt prisen på HP HP 72 Printhoved cyan/magenta C9383A Modsvarer: N/A i 144 dage. Laveste pris i perioden er 671,78 kr (registreret d. 10. januar 2026), højeste er 780 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 731 kr.

Den nuværende pris på 721 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 5% den seneste måned. Der er registreret 4 prisfald og 5 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 10 prisændringer for HP HP 72 Printhoved cyan/magenta C9383A Modsvarer: N/A. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 10 prisændringer for HP HP 72 Printhoved cyan/magenta C9383A Modsvarer: N/A de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
13. maj 2026721 kr38 kr (5%)
9. maj 2026759 kr73 kr (11%)
7. maj 2026686 kr94 kr (12%)
14. apr. 2026780 kr44 kr (6%)
6. feb. 2026736 kr2 kr (0%)
4. feb. 2026738 kr6 kr (1%)
2. feb. 2026744 kr4 kr (1%)
20. jan. 2026740 kr1 kr (0%)
13. jan. 2026739 kr67,22 kr (10%)
10. jan. 2026671,78 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret