Gå til hovedindhold

HP 72 - 130 ml - mat sort - original - blækpatron - for DesignJet T1100, T1100ps, T1200, T1200ps, T1300, T610, T620, T770, T790

HPTonere og inkjetpatronerEAN: 0808736779746
Pris fra 646,98 krtil 1.092,29 kr
9 forhandlere

Prisforskel: 445,31 kr (41% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP 72 - 130 ml - mat sort - original - blækpatron - for DesignJet T1100, T1100ps, T1200, T1200ps, T1300, T610, T620, T770, T790 og køb billigst

9 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 646.98 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP 72 - 130 ml - mat sort - original - blækpatron - for DesignJet T1100, T1100ps, T1200, T1200ps, T1300, T610, T620, T770, T790
646,98 kr
Til butik
HP 72 - 130 ml - mat sort - original - blækpatron - for DesignJet T1100, T1100ps, T1200, T1200ps, T1300, T610, T620, T770, T790 billede

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Blæk
Farve: 1
Artikel nr.: C9403A
EAN: 0808736779746
Varenr.: 153281
Gå til Tonerland.dk
TrustScore 5 ud af 54,9
E-mærke certificeret
HP 72 Matte Sort Blækpatron C9403A Original
753 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP 72 Mat sort Blæk C9403A
812 kr
Til butik
HP 72 Mat sort Blæk C9403A billede

Produktinformation

HP 72 DesignJet-blækpatron med 130 ml, mat sort. Kapabilitet: HP DesignJet T610, T620, T770, T1100, T1200, T1200 HD, T2300 eMFP, T790, T1300, Udskrivning af farver: Mat sort, OEM-kode: C9403A. Bredde: 202 mm, Dybde: 40 mm, Højde: 129 mm. Pakkebredde: 202 mm, Pakkedybde: 40 mm, Pakkehøjde: 129 mm. Hovedkasser pr. palle (udvendigt): 84 stk, Produkter pr. palle: 1680 stk, Lag pr. palle: 6 stk. Palle dimensioner (BxDxH): 1219 x 1016 x 1500 mm, Pallestørrelse (EU): 1219 x 1016 x 1500 mm...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: C9403A
EAN: 0808736779746
Varenr.: 1055241
Gå til Teknikproffset DK
TrustScore 3.5 ud af 53,3
HP Blæk C9403A 72 Matsort
-12%865 kr
Før 979 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Blæk Matt Sort No.72 - T1100 130ml
-0%931 kr
Før 931,25 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til RedOffice Konpap
TrustScore 4.5 ud af 54,1
E-mærke certificeret
Blækpatron C9403A matsort 130ml (72)
936 kr
Til butik
Gå til Ultrashop
TrustScore 5 ud af 54,7
HP 72 Mat sort Blæk C9403A
959 kr
Til butik
Gå til InkClub DK
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
HP HP 72 Blækpatron Mattsort C9403A Modsvarer: N/A
1.039 kr
Til butik
Gå til Hertels Boresko
TrustScore 4 ud af 53,7
HP 72 Blæk C9403a Mat Sort
1.092,29 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 72 - 130 ml - mat sort - original - blækpatron - for DesignJet T1100, T1100ps, T1200, T1200ps, T1300, T610, T620, T770, T790 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 9 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP 72 - 130 ml - mat sort - original - blækpatron - for DesignJet T1100, T1100ps, T1200, T1200ps, T1300, T610, T620, T770, T790 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK646,98 kr685,98 krKøb
2Tonerland.dk753 kr753 krKøb
3CompuMail DK812 kr812 krKøb
4Teknikproffset DK865 kr914 krKøb
5Dustin DK931 kr1.017,25 krKøb
6RedOffice Konpap936 kr936 krKøb
7Ultrashop959 kr959 krKøb
8InkClub DK1.039 kr1.039 krKøb
9Hertels Boresko1.092,29 kr1.092,29 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP 72 - 130 ml - mat sort - original - blækpatron - for DesignJet T1100, T1100ps, T1200, T1200ps, T1300, T610, T620, T770, T790

PriceData har fulgt prisen på HP 72 - 130 ml - mat sort - original - blækpatron - for DesignJet T1100, T1100ps, T1200, T1200ps, T1300, T610, T620, T770, T790 i 19 dage. Den nuværende pris er 646,98 kr.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 1 prisændring for HP 72 - 130 ml - mat sort - original - blækpatron - for DesignJet T1100, T1100ps, T1200, T1200ps, T1300, T610, T620, T770, T790. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 1 prisændringer for HP 72 - 130 ml - mat sort - original - blækpatron - for DesignJet T1100, T1100ps, T1200, T1200ps, T1300, T610, T620, T770, T790 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
16. maj 2026646,98 kr

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret