Gå til hovedindhold

HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0199251426827
Pris fra 11.799 krtil 13.270 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 1.471 kr (11% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 11799 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook 6 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 16GB | 512GB
11.799 kr
Til butik
HP EliteBook 6 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 16GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 7 255U, Op til 12 TOPS (NPU), 16GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 16" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite m. Travel Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade HP 4y Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: AD3B1ET#UUW
EAN: 0199251426827
Varenr.: 3368973
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Elitebook 6 G1i 16 Intel Core Ultra 7 16gb 512gb 16 tommer
12.749 kr
Til butik
Hp Elitebook 6 G1i 16 Intel Core Ultra 7 16gb 512gb 16 tommer billede

Produktinformation

16-tommer WUXGA IPS-skærm med antirefleks giver ekstra lodret plads Intel Core Ultra 7 og indbygget NPU accelererer AI-opgaver lokalt 512 GB NVMe og 16 GB DDR5, plus en ekstra SO-DIMM-plads til opgraderinger Dobbelt Thunderbolt 4, HDMI 2.1 og WiFi 7 muliggør hurtige forbindelser 5 MP IR-kamera, dobbelte mikrofoner og højttalere forbedrer videoopkald og sikkerhed...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: AD3B1ET#UUW
EAN: 0199251426827
Varenr.: 5020049696
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic
12.872 kr
Til butik
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP EliteBook EB6G1i16 U7 255U 16 16GB/512 PC NX 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 255U 16GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
13.270 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK11.799 kr11.799 krKøb
2Dustin DK12.749 kr12.835,25 krKøb
3CS MEGASTORE DK12.872 kr12.872 krKøb
4CompuMail DK13.270 kr13.270 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic i 179 dage. Laveste pris i perioden er 10.565 kr (registreret d. 8. december 2025), højeste er 14.122 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 13.299 kr.

Den nuværende pris på 11.799 kr er 11% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 7% den seneste måned. Der er registreret 27 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 46 prisændringer for HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 46 prisændringer for HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 7 - 255U / op til 5.2 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 16 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202611.799 kr913 kr (7%)
27. maj 202612.712 kr214 kr (2%)
29. apr. 202612.498 kr702 kr (5%)
22. apr. 202613.200 kr61 kr (0%)
20. apr. 202613.139 kr8 kr (0%)
18. apr. 202613.147 kr37 kr (0%)
17. apr. 202613.184 kr47 kr (0%)
16. apr. 202613.231 kr109 kr (1%)
13. apr. 202613.122 kr26 kr (0%)
11. apr. 202613.148 kr179 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret