Gå til hovedindhold

HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic

HPBærbare computereEAN: 0199251426919
Pris fra 14.440 krtil 16.874 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 2.434 kr (14% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 14440 kr. 4 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HP EliteBook EB6G1i16 U5 225U 16 32GB/512 PC NX 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 225U 32GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro
14.440 kr
Til butik
HP EliteBook EB6G1i16 U5 225U 16 32GB/512 PC NX 16" 1920 x 1200 (WUXGA) 225U 32GB 512GB Intel Graphics Windows 11 Pro billede

Produktinformation

HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16" IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Artikel nr.: AD3B0ET#UUW
EAN: 0199251426919
Varenr.: 1003318549
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook 6 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 32GB | 512GB
14.448 kr
Til butik
HP EliteBook 6 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 5 225U | 32GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 5 225U, Op til 12 TOPS (NPU), 32GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 16" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite m. Travel Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 3y Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade HP 4y Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: AD3B0ET#UUW
EAN: 0199251426919
Varenr.: 3368969
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic
14.490 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Elitebook 6 G1i 16 Intel Core Ultra 5 32gb 512gb 16 tommer
16.874 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompuMail DK14.440 kr14.440 krKøb
2Proshop DK14.448 kr14.448 krKøb
3CS MEGASTORE DK14.490 kr14.490 krKøb
4Dustin DK16.874 kr16.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic

PriceData har fulgt prisen på HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic i 153 dage. Laveste pris i perioden er 10.253 kr (registreret d. 3. januar 2026), højeste er 17.288 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 14.127 kr.

Den nuværende pris på 14.440 kr er 2% over normalprisen. Prisen er faldet 9% den seneste måned. Der er registreret 24 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 45 prisændringer for HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 45 prisændringer for HP EliteBook 6 G1i Notebook AI - AI PC - 177° hængselsdesign - Intel Core Ultra 5 - 225U / op til 4.8 GHz - Win 11 Pro - Intel Graphics - 32 GB RAM - 512 GB SSD NVMe - 16 IPS 1920 x 1200 - Gigabit Ethernet - Wi-Fi 7, Bluetooth - gedde-sølvaluminium - kbd: Pan Nordic de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 202614.440 kr8 kr (0%)
2. jun. 202614.448 kr132 kr (1%)
23. maj 202614.580 kr35 kr (0%)
12. maj 202614.615 kr1.184 kr (7%)
7. maj 202615.799 kr9 kr (0%)
6. maj 202615.790 kr9 kr (0%)
5. maj 202615.799 kr1.489 kr (9%)
28. apr. 202617.288 kr414 kr (2%)
27. apr. 202616.874 kr112 kr (1%)
25. apr. 202616.762 kr924 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret