Gå til hovedindhold

HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 512GB

HPBærbare computereEAN: 0199251954849
Pris fra 16.277 krtil 23.374 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7.097 kr (30% besparelse)

Prisudvikling laveste i 3 mdr.Bedste pris lige nu

Sammenlign priser på HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 512GB og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 16277 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 512GB
16.277 kr
Til butik
HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 7 255U, Op til 12 TOPS (NPU), 32GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 14" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Onsite (inkl. 3 års batteridækning) Tastaturlayout: Nordisk Anbefalede serviceopgraderinger: HP 3y Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade HP 4y Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA) and Accidental Damage Protection (ADP) - Upgrade HP 4y Onsite with Predictive Detection Alerts (PDA), Accidental Damage Protection (ADP), Defective Media Retention (DMR) and Travel (TRV) - Upgrade...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: AD4M9ET#UUW
EAN: 0199251954849
Varenr.: 3422021
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Elitebook 6 G1i Intel Core Ultra 7 32gb 512gb 14 tommer
23.374 kr
Til butik
Hp Elitebook 6 G1i Intel Core Ultra 7 32gb 512gb 14 tommer billede

Produktinformation

14" 16:10 WUXGA IPS-skærm, antirefleks og 300 cd/m2 for klare billeder Intel Core Ultra 7 255U CPU, hurtige enkeltkerne-burst op til 5,2 GHz 32 GB DDR5-5600 og 512 GB NVMe SSD, glat multitasking og lagring Intel AI Boost NPU, 12 TOPS, driver Windows Studio-effekter og AI-apps WiFi 7, Thunderbolt 4 og HDMI 2.1 giver hurtig netværk og docking...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: AD4M9ET#UUW
EAN: 0199251954849
Varenr.: 5020067658

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 512GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 512GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK16.277 kr16.277 krKøb
2Dustin DK23.374 kr23.460,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 512GB

PriceData har fulgt prisen på HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 512GB i 182 dage. Laveste pris i perioden er 12.086 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 19.074 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 16.328 kr.

Den nuværende pris på 16.277 kr er tæt på normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 24 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 54 prisændringer for HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 512GB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 54 prisændringer for HP EliteBook 6 G1i - 14" | Intel® Core™ Ultra 7 255U | 32GB | 512GB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 202616.277 kr138 kr (1%)
31. maj 202616.415 kr1.187 kr (7%)
30. maj 202617.602 kr1.004 kr (6%)
29. maj 202616.598 kr321 kr (2%)
22. maj 202616.277 kr1.027 kr (6%)
21. maj 202617.304 kr1.770 kr (9%)
14. maj 202619.074 kr870 kr (5%)
12. maj 202618.204 kr563 kr (3%)
9. maj 202617.641 kr703 kr (4%)
8. maj 202616.938 kr31 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret