Gå til hovedindhold

HP EliteBook 8 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 7 255H | 32GB | 512GB

HPBærbare computereEAN: 0199642950382
Pris fra 20.080 krtil 27.874 kr
2 forhandlere

Prisforskel: 7.794 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 16.558 kr 19. apr.

Sammenlign priser på HP EliteBook 8 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 7 255H | 32GB | 512GB og køb billigst

2 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 20080 kr. 1 butik har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HP EliteBook 8 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 7 255H | 32GB | 512GB
20.080 kr
Til butik
HP EliteBook 8 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 7 255H | 32GB | 512GB billede

Produktinformation

Intel® Core™ Ultra 7 255H, Op til 13 TOPS (NPU), 32GB RAM, 512GB SSD, Windows 11 PRO, 16" (IPS 1920x1200 (WUXGA)), Wifi 7 (802.11a/b/g/n/ac/ax/be) + BT5.4, Service & Support: 3 års Premium Onsite (inkl. 3 års batteridækning) Tastaturlayout: Nordisk

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Baerbar
Artikel nr.: CH1G0ET#UUW
EAN: 0199642950382
Varenr.: 3422013
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hp Elitebook 8 G1i 16 Ai Intel Core Ultra 7 32gb 512gb 16 tommer
27.874 kr
Til butik
Hp Elitebook 8 G1i 16 Ai Intel Core Ultra 7 32gb 512gb 16 tommer billede

Produktinformation

Hybrid Intel Core Ultra 7 CPU balancerer ydeevne og energieffektivitet Intel AI Boost NPU, 13 TOPS, accelererer lokale AI- og medieopgaver 16" WUXGA IPS-skærm med 300 nits holder billedet klart under møder Thunderbolt 4, USB4 og HDMI 2.1 muliggør hurtig docking og skærmtilslutning Sikkerhed i virksomhedsklasse med IR-kamera, smartcard og BIOS-låse...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HP
Kategori: Professionelle computere
Artikel nr.: CH1G0ET#UUW
EAN: 0199642950382
Varenr.: 5020071748

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 8 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 7 255H | 32GB | 512GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 2 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HP EliteBook 8 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 7 255H | 32GB | 512GB koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK20.080 kr20.080 krKøb
2Dustin DK27.874 kr27.960,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HP EliteBook 8 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 7 255H | 32GB | 512GB

PriceData har fulgt prisen på HP EliteBook 8 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 7 255H | 32GB | 512GB i 182 dage. Laveste pris i perioden er 15.340 kr (registreret d. 2. januar 2026), højeste er 27.749 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 18.410 kr.

Den nuværende pris på 20.080 kr er 9% over normalprisen. Prisen er steget 11% den seneste måned. Der er registreret 40 prisfald og 42 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 82 prisændringer for HP EliteBook 8 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 7 255H | 32GB | 512GB. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 82 prisændringer for HP EliteBook 8 G1i - 16" | Intel® Core™ Ultra 7 255H | 32GB | 512GB de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
31. maj 202620.080 kr7.669 kr (28%)
27. maj 202627.749 kr9.420 kr (51%)
12. maj 202618.329 kr366 kr (2%)
9. maj 202617.963 kr26 kr (0%)
8. maj 202617.937 kr29 kr (0%)
7. maj 202617.966 kr25 kr (0%)
6. maj 202617.991 kr61 kr (0%)
5. maj 202618.052 kr101 kr (1%)
2. maj 202617.951 kr1.556 kr (8%)
1. maj 202619.507 kr83 kr (0%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret