Gå til hovedindhold

Hansgrohe HG Logis 70 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71070

HansgroheSanitetEAN: 4011097738710
Pris fra 619 krtil 842 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 223 kr (26% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 530 kr 3. apr.

Sammenlign priser på HG Logis 70 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71070 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 619 kr. 8 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 70 håndvaskarmatur, krom
619 kr
Til butik
Hansgrohe Logis 70 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Logis er den pålidelige løsning til dit badeværelse Logis-armaturet er en velkendt klassiker i den tidløse, krom finish. Logis fås i flere højder og den moderne mat sorte overflade. Denne model er med koldstart, så grebet i neutral(midter) stilling giver...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4011097738710
Varenr.: 702052104
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Logis 70 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71070
628 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 70 håndvaskarmatur, krom
-6%629 kr
Før 669 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Logis 70 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Logis 70 funktionelt og stilfuldt håndvaskarmatur Hansgrohe Logis 70 er et stilrent og funktionelt håndvaskarmatur med et ergonomisk greb og et praktisk design. Det har en løft-op bundventil og bruger EcoSmart teknologi, som sparer op til 60% v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 4011097738710
Varenr.: 702052104
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 70 hndvaskarmatur, lft-op bundventil, krom
632 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis håndvaskarmatur 70 med løft-op BV, krom
693,96 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 70 håndvaskarmatur, krom
709 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Logis 70 1-grebs håndvaskarmatur med løft-op ventil
833,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 70 håndvaskarmatur med løft-op bundventil, krom
842 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Logis 70 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71070 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Logis 70 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71070 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CompletVVS619 kr619 krKøb
2CS MEGASTORE DK628 kr667 krKøb
3LavprisVVS629 kr629 krKøb
4WATTOO.DK632 kr632 krKøb
5EL-GROSSISTEN693,96 kr693,96 krKøb
6BilligVVS DK709 kr709 krKøb
7vvsfittings.dk833,75 kr833,75 krKøb
8Proshop DK842 kr881 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HG Logis 70 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71070

PriceData har fulgt prisen på HG Logis 70 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71070 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 530 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 632 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 590 kr.

Den nuværende pris på 619 kr er 5% over normalprisen. Prisen er faldet 2% den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 25 prisændringer for HG Logis 70 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71070. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 25 prisændringer for HG Logis 70 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71070 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
27. maj 2026619 kr10 kr (2%)
26. maj 2026629 kr10 kr (2%)
17. maj 2026619 kr13 kr (2%)
16. maj 2026632 kr13 kr (2%)
14. maj 2026619 kr17 kr (3%)
13. maj 2026602 kr17 kr (3%)
10. maj 2026619 kr10 kr (2%)
9. maj 2026629 kr10 kr (2%)
3. maj 2026619 kr89 kr (17%)
3. apr. 2026530 kr59 kr (10%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret