Gå til hovedindhold

Hansgrohe HG Logis 100 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71100

HansgroheSanitetEAN: 4011097738581
Pris fra 838 krtil 1.189 kr
8 forhandlere

Prisforskel: 351 kr (30% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 737 kr 3. apr.

Sammenlign priser på HG Logis 100 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71100 og køb billigst

8 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 838 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Logis 100 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71100
838 kr
Til butik
HG Logis 100 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71100 billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Håndvaskearmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 71100000
EAN: 4011097738581
Varenr.: 3523329
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 100 hndvaskarmatur, lft-op bundventil, krom
849 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 100 håndvaskarmatur, krom
879 kr
Til butik
Hansgrohe Logis 100 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Logis 100 vandbesparende og komfortabelt håndvaskarmatur Hansgrohe Logis 100 håndvaskarmatur er et funktionelt og stilfuldt valg til dit badeværelse. Armaturet er udstyret med EcoSmart teknologi, der reducerer vandforbruget til maksimalt 5 lite...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 4011097738581
Varenr.: 702054104
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 100 håndvaskarmatur med bundventil, krom
888 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Logis 100 1-grebs håndvaskarmatur med løft-op ventil
958,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 100 håndvaskarmatur, krom
969 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Logis 71100000 håndvaskarmatur - krom enkeltgrebs blandingsbatteri
-4%1.169 kr
Før 1.219 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logis 71100000 håndvaskarmatur - krom enkeltgrebs blandingsbatteri
-4%1.189 kr
Før 1.239 krTidsbegrænset tilbud
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Logis 100 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71100 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 8 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Logis 100 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71100 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK838 kr877 krKøb
2WATTOO.DK849 kr849 krKøb
3LavprisVVS879 kr879 krKøb
4Proshop DK888 kr927 krKøb
5vvsfittings.dk958,75 kr958,75 krKøb
6BilligVVS DK969 kr969 krKøb
7Boligcenter DK1.169 kr1.169 krKøb
8Vivas DK1.189 kr2.388 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HG Logis 100 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71100

PriceData har fulgt prisen på HG Logis 100 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71100 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 737 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 839 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 793 kr.

Den nuværende pris på 838 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 16 prisfald og 18 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 33 prisændringer for HG Logis 100 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71100. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 33 prisændringer for HG Logis 100 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71100 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026838 kr47 kr (6%)
2. jun. 2026791 kr47 kr (6%)
1. jun. 2026838 kr47 kr (6%)
26. maj 2026791 kr48 kr (6%)
24. maj 2026839 kr48 kr (6%)
17. maj 2026791 kr47 kr (6%)
16. maj 2026838 kr47 kr (6%)
12. maj 2026791 kr47 kr (6%)
11. maj 2026838 kr47 kr (6%)
3. maj 2026791 kr54 kr (7%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret