Gå til hovedindhold

Hansgrohe HG Logis 70 HV-armatur - m/push-open krom ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71077

HansgroheSanitetEAN: 4011097738642
Pris fra 526 krtil 730 kr
7 forhandlere

Prisforskel: 204 kr (28% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 494 kr 3. apr.

Sammenlign priser på HG Logis 70 HV-armatur - m/push-open krom ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71077 og køb billigst

7 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 526 kr. 7 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Logis 70 HV-armatur - m/push-open krom ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71077
526 kr
Til butik
HG Logis 70 HV-armatur - m/push-open krom ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71077 billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Håndvaskearmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 71077000
EAN: 4011097738642
Varenr.: 3392502
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 70 håndvaskarmatur, krom
579 kr
Til butik
Hansgrohe Logis 70 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Logis er den pålidelige løsning til dit badeværelse Logis-armaturet er en velkendt klassiker i den tidløse, krom finish. Logis fås i flere højder og den moderne mat sorte overflade. Fordele: Høj kvalitet og elegant design med kantede og buede linjer Modt...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Vaske & armaturer
Farve: chrome
EAN: 4011097738642
Varenr.: 701340504
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis håndvaskarmatur 70 med push-open BV, krom
621,13 kr
Til butik
Hansgrohe Logis håndvaskarmatur 70 med push-open BV, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Logis Det sikre, fornuftige valg til badeværelset.Logis armaturet er forsynet med EcoSmart bruseteknologi, der gør armaturet vandbesparende, så det forbruger op til 60% mindre vand end traditionelle armaturer. Det ergonomiske greb er lækkert at...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Lamper & Armaturer
EAN: 4011097738642
Varenr.: 15844060627279
Gå til Billigelogvvs.dk
TrustScore 4.5 ud af 54,4
Logis 70 Håndvaskarmatur Med Push-Open
652,68 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Logis 70 håndvaskarmatur med push-open
673,75 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 70 håndvaskarmatur, krom
709 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 70 håndvaskarmatur med bundventil, krom
730 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Logis 70 HV-armatur - m/push-open krom ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71077 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 7 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Logis 70 HV-armatur - m/push-open krom ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71077 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK526 kr565 krKøb
2CompletVVS579 kr579 krKøb
3EL-GROSSISTEN621,13 kr621,13 krKøb
4Billigelogvvs.dk652,68 kr652,68 krKøb
5MaintainIt673,75 kr673,75 krKøb
6BilligVVS DK709 kr709 krKøb
7Proshop DK730 kr769 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HG Logis 70 HV-armatur - m/push-open krom ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71077

PriceData har fulgt prisen på HG Logis 70 HV-armatur - m/push-open krom ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71077 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 470,7 kr (registreret d. 21. februar 2026), højeste er 537 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 522 kr.

Den nuværende pris på 526 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 28 prisfald og 23 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 51 prisændringer for HG Logis 70 HV-armatur - m/push-open krom ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71077. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 51 prisændringer for HG Logis 70 HV-armatur - m/push-open krom ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71077 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
30. maj 2026526 kr2 kr (0%)
27. maj 2026528 kr9 kr (2%)
26. maj 2026537 kr9 kr (2%)
23. maj 2026528 kr9 kr (2%)
22. maj 2026537 kr9 kr (2%)
14. maj 2026528 kr6 kr (1%)
11. maj 2026522 kr6 kr (1%)
9. maj 2026528 kr6 kr (1%)
8. maj 2026522 kr1 kr (0%)
3. maj 2026523 kr29 kr (6%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret