Gå til hovedindhold

Hansgrohe HG Logis 160 køkken - køkkenarmatur m/svingtud, krom HG nr. 71832

HansgroheSanitetEAN: 4011097766454
Pris fra 769 krtil 1.083 kr
11 forhandlere

Prisforskel: 314 kr (29% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 729 kr 30. apr.

Sammenlign priser på HG Logis 160 køkken - køkkenarmatur m/svingtud, krom HG nr. 71832 og køb billigst

11 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 769 kr. 10 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Logis 160 køkken - køkkenarmatur m/svingtud, krom HG nr. 71832
769 kr
Til butik
HG Logis 160 køkken - køkkenarmatur m/svingtud, krom HG nr. 71832 billede

Produktspecifikationer

Mærke: HANSGROHE
Kategori: Køkkenarmaturer
Farve: 1
Artikel nr.: 71832000
EAN: 4011097766454
Varenr.: 3392504
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 160 køkkenarmatur, krom
-6%809 kr
Før 859 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Hansgrohe Logis 160 køkkenarmatur, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Logis 160 køkkenarmatur i pænt design Hansgrohe Logis 160 kombinerer et stilrent design med praktisk funktionalitet, der gør hverdagen lettere. Den roterbare svingtud på 360° sikrer fleksibilitet ved køkkenvasken, mens AirPower-teknologien berig...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Køkkenvaske
Farve: chrome
Størrelse: 234 mm height, 220 mm spout reach, 160 mm spout he
EAN: 4011097766454
Varenr.: 705982004
Gå til CompletVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,4
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 160 køkkenarmatur, krom
859 kr
Til butik
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 160 køkkenarmatur, krom
919 kr
Til butik
Gå til EL-GROSSISTEN
TrustScore 4.5 ud af 54,2
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis M31 køkkenarmatur 160, 1jet, krom
925,26 kr
Til butik
Gå til Boligcenter DK
TrustScore 3.5 ud af 53,5
Logis 160 køkkenarmatur med svingtud - krom
-5%949 kr
Før 999 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til Vivas DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Logis 160 køkkenarmatur med svingtud - krom
-5%969 kr
Før 1.019 krTidsbegrænset tilbud
Til butik
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 160 kkkenarmatur, Normal tud, 1-grebs, Krom
982 kr
Til butik
Gå til MaintainIt
TrustScore 0 ud af 50,0
Logis 160 køkkenarmatur med lav svingtud
997,5 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Logis 1-grebs køkkenarmatur 160. Krom
1.027,5 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 160 køkkenarmatur, krom
1.083 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Logis 160 køkken - køkkenarmatur m/svingtud, krom HG nr. 71832 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 11 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Logis 160 køkken - køkkenarmatur m/svingtud, krom HG nr. 71832 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1CS MEGASTORE DK769 kr808 krKøb
2LavprisVVS809 kr809 krKøb
3CompletVVS859 kr859 krKøb
4BilligVVS DK919 kr919 krKøb
5EL-GROSSISTEN925,26 kr925,26 krKøb
6Boligcenter DK949 kr949 krKøb
7Vivas DK969 kr1.058 krKøb
8WATTOO.DK982 kr982 krKøb
9MaintainIt997,5 kr997,5 krKøb
10vvsfittings.dk1.027,5 kr1.027,5 krKøb
11Proshop DK1.083 kr1.083 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HG Logis 160 køkken - køkkenarmatur m/svingtud, krom HG nr. 71832

PriceData har fulgt prisen på HG Logis 160 køkken - køkkenarmatur m/svingtud, krom HG nr. 71832 i 183 dage. Laveste pris i perioden er 700 kr (registreret d. 3. december 2025), højeste er 802 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 767 kr.

Den nuværende pris på 769 kr er tæt på normalprisen. Prisen er steget 1% den seneste måned. Der er registreret 30 prisfald og 20 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 49 prisændringer for HG Logis 160 køkken - køkkenarmatur m/svingtud, krom HG nr. 71832. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 49 prisændringer for HG Logis 160 køkken - køkkenarmatur m/svingtud, krom HG nr. 71832 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
29. maj 2026769 kr13 kr (2%)
28. maj 2026756 kr2 kr (0%)
25. maj 2026758 kr2 kr (0%)
23. maj 2026760 kr1 kr (0%)
21. maj 2026761 kr1 kr (0%)
20. maj 2026762 kr2 kr (0%)
19. maj 2026764 kr6 kr (1%)
18. maj 2026758 kr2 kr (0%)
16. maj 2026760 kr2 kr (0%)
14. maj 2026762 kr18 kr (2%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret