Gå til hovedindhold

Hansgrohe HG Logis 70 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71070

HansgroheSanitetEAN: 4011097738710
Pris fra 632 krtil 842 kr
6 forhandlere

Prisforskel: 210 kr (25% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 530 kr 3. apr.

Sammenlign priser på HG Logis 70 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71070 og køb billigst

6 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 632 kr. 6 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til WATTOO.DK
TrustScore 5 ud af 54,7
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 70 hndvaskarmatur, lft-op bundventil, krom
632 kr
Til butik
Hansgrohe Logis 70 hndvaskarmatur, lft-op bundventil, krom billede

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: WATTOO.DK VVS Vandhaner Hndvaskarmaturer
EAN: 4011097738710
Varenr.: 702052104
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HG Logis 70 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71070
640 kr
Til butik
Gå til LavprisVVS
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 70 håndvaskarmatur, krom
699 kr
Til butik
Hansgrohe Logis 70 håndvaskarmatur, krom billede

Produktinformation

Hansgrohe Logis 70 funktionelt og stilfuldt håndvaskarmatur Hansgrohe Logis 70 er et stilrent og funktionelt håndvaskarmatur med et ergonomisk greb og et praktisk design. Det har en løft-op bundventil og bruger EcoSmart teknologi, som sparer op til 60% v...
Se fuld beskrivelse hos forhandler →

Produktspecifikationer

Mærke: Hansgrohe
Kategori: Håndvaske
Farve: chrome
EAN: 4011097738710
Varenr.: 702052104
Gå til BilligVVS DK
TrustScore 4.5 ud af 54,5
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 70 håndvaskarmatur, krom
709 kr
Til butik
Gå til vvsfittings.dk
TrustScore 3.5 ud af 53,1
hansgrohe Logis 70 1-grebs håndvaskarmatur med løft-op ventil
833,75 kr
Til butik
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hansgrohe Logis 70 håndvaskarmatur med løft-op bundventil, krom
842 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Logis 70 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71070 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 6 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HG Logis 70 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71070 koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1WATTOO.DK632 kr632 krKøb
2CS MEGASTORE DK640 kr679 krKøb
3LavprisVVS699 kr699 krKøb
4BilligVVS DK709 kr709 krKøb
5vvsfittings.dk833,75 kr833,75 krKøb
6Proshop DK842 kr881 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HG Logis 70 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71070

PriceData har fulgt prisen på HG Logis 70 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71070 i 182 dage. Laveste pris i perioden er 530 kr (registreret d. 3. april 2026), højeste er 632 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 594 kr.

Den nuværende pris på 632 kr er 6% over normalprisen. Prisen har været stabil den seneste måned. Der er registreret 10 prisfald og 16 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 26 prisændringer for HG Logis 70 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71070. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 26 prisændringer for HG Logis 70 HV-armatur krom - med løft-op ventil. Vandforbrug 5 l/min. HG nr. 71070 de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
3. jun. 2026632 kr13 kr (2%)
27. maj 2026619 kr10 kr (2%)
26. maj 2026629 kr10 kr (2%)
17. maj 2026619 kr13 kr (2%)
16. maj 2026632 kr13 kr (2%)
14. maj 2026619 kr17 kr (3%)
13. maj 2026602 kr17 kr (3%)
10. maj 2026619 kr10 kr (2%)
9. maj 2026629 kr10 kr (2%)
3. maj 2026619 kr89 kr (17%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret