Gå til hovedindhold

Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Networking CX 6000 12p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 139W Switch - Switch - Administreret - 12 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) + 2 x Gigabit RJ-45 - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (139 W) - BTO

Hewlett Packard EnterpriseEAN: 0190017785233
Pris fra 4.282 krtil 4.624 kr
4 forhandlere

Prisforskel: 342 kr (7% besparelse)

Prisudvikling 3 mdr.
Laveste: 3.829 kr 19. apr.

Sammenlign priser på HPE Aruba Networking CX 6000 12p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 139W Switch - Switch - Administreret - 12 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) + 2 x Gigabit RJ-45 - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (139 W) - BTO og køb billigst

4 tilbud fra danske forhandlere. Billigste pris lige nu: 4282 kr. 3 butikker har produktet på lager. Sammenlign pris, fragt og leveringstid — køb online hos den billigste forhandler.
Gå til Proshop DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Networking CX 6000 12p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 139W Switch
4.282 kr
Til butik
Hewlett Packard Enterprise HPE Aruba Networking CX 6000 12p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 139W Switch billede

Produktinformation

Switch, Administreret, 12 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) + 2 x Gigabit RJ-45, monterbar på stativ, væg-monterbar, PoE+ (139 W), BTO

Produktspecifikationer

Kategori: Switch
Artikel nr.: R8N89B#ABB
EAN: 0190017785233
Varenr.: 3459640
Gå til CompuMail DK
TrustScore 5 ud af 54,6
HPE Aruba Networking CX 6000 12p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 139W Switch Switch 12-porte Gigabit Ethernet PoE+
4.328 kr
Til butik
HPE Aruba Networking CX 6000 12p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 139W Switch Switch 12-porte Gigabit Ethernet PoE+ billede

Produktinformation

HPE Aruba Networking CX 6000 12p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 139W Switch - Switch - Administreret - 12 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) + 2 x Gigabit RJ-45 - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (139 W) - BTO

Produktspecifikationer

Artikel nr.: R8N89B#ABB
EAN: 0190017785233
Varenr.: 1003855230
Gå til CS MEGASTORE DK
TrustScore 4.5 ud af 54,3
E-mærke certificeret
HPE Aruba Networking CX 6000 12p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 139W Switch - Switch - Administreret - 12 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) + 2 x Gigabit RJ-45 - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (139 W) - BTO
4.373 kr
Til butik
Gå til Dustin DK
TrustScore 4 ud af 53,9
Hpe Aruba Cx6000 12xge 2xsfp Poe 139w
4.624 kr
Til butik

Priser opdateret

Vi kan ikke altid garantere de laveste priser, da ikke alle forhandlere samarbejder med os. Læs vores guide til pristjek for tips til at finde de bedste priser på tværs af alle butikker.

Prisoversigt

Sammenlign alle 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba Networking CX 6000 12p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 139W Switch - Switch - Administreret - 12 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) + 2 x Gigabit RJ-45 - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (139 W) - BTO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.

Prisoversigt — 4 tilbud sorteret efter laveste pris. Se hvad HPE Aruba Networking CX 6000 12p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 139W Switch - Switch - Administreret - 12 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) + 2 x Gigabit RJ-45 - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (139 W) - BTO koster inkl. fragt, og find den billigste forhandler med levering. Tabellen viser samlet pris, lagerstatus og leveringstid.
#ForhandlerPrisTotalLagerHandling
1Proshop DK4.282 kr4.282 krKøb
2CompuMail DK4.328 kr4.328 krKøb
3CS MEGASTORE DK4.373 kr4.373 krKøb
4Dustin DK4.624 kr4.710,25 krKøb

Spar endnu mere med rabatkoder, cashback og medlemsfordele. Læs vores spareguide til ekstra besparelser og find de bedste tilbud ud over den viste pris.

Har du fundet produktet billigere i en anden butik? Læs vores prismatch og prisgaranti guide og få tips til at opnå lavprisgaranti i fysisk butik.

Prisudvikling og prishistorik for HPE Aruba Networking CX 6000 12p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 139W Switch - Switch - Administreret - 12 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) + 2 x Gigabit RJ-45 - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (139 W) - BTO

PriceData har fulgt prisen på HPE Aruba Networking CX 6000 12p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 139W Switch - Switch - Administreret - 12 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) + 2 x Gigabit RJ-45 - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (139 W) - BTO i 118 dage. Laveste pris i perioden er 3.829 kr (registreret d. 19. april 2026), højeste er 7.779 kr og normalprisen (gennemsnitsprisen) er 4.591 kr.

Den nuværende pris på 4.282 kr er 7% under normalprisen. Det er et godt tilbud sammenlignet med normalprisen. Prisen er faldet 17% den seneste måned. Der er registreret 43 prisfald og 9 prisstigninger i perioden.

Prisændringer de seneste 6 måneder

Tabellen viser 53 prisændringer for HPE Aruba Networking CX 6000 12p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 139W Switch - Switch - Administreret - 12 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) + 2 x Gigabit RJ-45 - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (139 W) - BTO. Kun ændringer i laveste pris vises.

Prishistorik — 53 prisændringer for HPE Aruba Networking CX 6000 12p 10M/100M/1G Class4 PoE 2p SFP 1G 139W Switch - Switch - Administreret - 12 x 10/100/1000 (PoE+) + 2 x Gigabit SFP (uplink) + 2 x Gigabit RJ-45 - monterbar på stativ, væg-monterbar - PoE+ (139 W) - BTO de seneste 6 måneder.
DatoLaveste prisÆndring
1. jun. 20264.282 kr92 kr (2%)
31. maj 20264.374 kr91 kr (2%)
30. maj 20264.465 kr92 kr (2%)
29. maj 20264.557 kr24 kr (1%)
28. maj 20264.581 kr103 kr (2%)
27. maj 20264.684 kr1 kr (0%)
25. maj 20264.685 kr24 kr (1%)
24. maj 20264.709 kr23 kr (0%)
23. maj 20264.732 kr24 kr (1%)
22. maj 20264.756 kr24 kr (1%)

Er du tech-savvy? Med OpenClaw kan du automatisere pristjek og prisovervågning med AI. Læs mere om OpenClaw og automatisk prisovervågning.

Priserne på denne side er sidst kontrolleret